Тільки найкращі кредитні пропозиції

Кредит: до 10 000 грн

Ставка в день: 1.5%

Термiн позики: 15 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 40 000 грн

Ставка в день: 1.3%

Термiн позики: 3-6 днiв

Час видачі: 15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-15 днiв

Час видачі: 15 хв

Графiк: 12/5

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 10 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-20 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0,01%

Термiн позики: 5-30 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 50 000 грн

Ставка в день: %

Термiн позики: 36 міс

Час видачі: 1 хв

Графiк:

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 12 000 грн

Ставка в день:2%

Термiн позики: 1-70 днiв

Час видачі:20 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 25 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 20 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 22 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:8 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 7-20 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 7-15 днiв

Час видачі:20 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 3 000 грн

Ставка в день:1.4%

Термiн позики: 1-56 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 20-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: 3000 - 50000 грн

Ставка в день:1.2%

Термiн позики: 56 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Гроші в кредит онлайн на картку

Складна економічна ситуація в Україні змушує суспільство шукати нові можливості отримати гроші у ставку в позику впродовж років. Гроші в кредит на карточку у позику є легким і зручним способом, який дозволяє зекономити час, який не потрібно витрачати на збори документів очікування в чергах при відвідуванні відділень банків. До того ж вже не працюють схеми, коли доводилось шукати заставу, заручатись підтримкою третьої особи для отримання ставки у позику. Більш того, подібні маніпуляції, які, на щастя для громадян, залишились в минулому, не були гарантією того, що людина в результаті отримає схвалену заявку на позику ставки. Сучасні кредити й позики є простішим процесом, особливо якщо головна мета – отримати невелику суму.

Повторний кредит онлайн на карту срочно і без відказу цілодобово готові схвалити чисельні мікрофінансові організації, тому зникає потреба покидати будинок або чекати відкриття відділення установи. Перевірені МФО не потребують тони документів і паперів, що підтверджують дохід і його рівень. Достатньо обрати установу, заповнити анкету на сайті і обрати бажану суму й термін кредитування, інколи пройти повторний процес перевірки для отримання кредиту. Якщо ви не мали поганої репутації кредиту серед численних МФО, ви маєте майже 100% шанс швидко отримати кредитні гроші у позику - ставку. Сума кредиту установлюється клієнтом, що має достатній вік.

Коли виникає необхідність взяти в кредит невелику суму у позику на непередбачені витрати або ж людина просто терміново потребує грошей до отримання заробітної плати, кредити онлайн від мікрофінансових організацій стануть оптимальним рішенням.

Як вибрати МФО?

Мікрофінансовими установами є юридичні особи, які отримали реєстрацію в реєстрі фінансових установ і проводять видачу мікрозаймів громадянам. Тобто вони видають кредити. Сучасний український ринок мікрокредитування пропонує клієнтам обрати МФО з найвигіднішими для клієнтів умовами співпраці у сфері позик кредиту. МФО готові залучати нову аудиторію через різні цікаві пропозиції, знижки, акції і системи лояльності, які мають повторний цикл при кредитах. Будь-які українські мікрофінансові організації роками мають подібні умови кредитування з вигідними ставками, тому можна виділити стандартні пропозиції кредиту:

 • У більшості випадків термін кредитування становить 1-8 тижнів, проте часто компанії пропонують використати функцію довгострокового погашення кредиту позики зі ставкою і опцію пролонгації – оплачуються лише відсотки по позиці і збільшується термін кредитування.
 • Ставка кредиту позик може коливатися в межах 0-2%. Безвідсоткові кредити позик пропонуються лише як ділова пропозиція в рамках проведення акції. Можна знайти й установи з більш дорогими кредитами, які становлять ставку від 2% за день, проте вони не є популярними. Клієнти не обирають подібні пропозиції позик, оскільки ті не приносять вигоду, а конкуренція на ринку кредиту дуже висока.
 • Стартова сума схвалення позики з мінімальним порогом становить 100 гривень, а максимальний поріг позик – приблизно 17 000 гривень. Проте існують й винятки, які стосуються тих позичальників, що користуються послугами одного МФО на постійній основі й довели власну платоспроможність. Вони можуть брати кредити й на більші суми.

Оскільки наразі існує незлічена кількість різноманітних МФО в Україні, які дозволяють оформити кредит, споживачу важливо відсортувати скам й обрати надійну і перевірену установу для отримання кредиту. Щоб обрати безпечне МФО, яке пропонує кредити онлайн, необхідно знати, як діяти:

 1. Обравши МФО для кредиту, дізнайтесь про нього більше через офіційну систему Нацбанку України або на нашому сайті, оскільки ми не ведемо співпрацю з установами, що не пройшли перевірку НБУ. Якщо ви не знайшли інформацію про потрібну МФО – не рекомендуємо користуватись її послугами кредиту, оскільки компанія є нелегальною. Перегляньте список перевірених МФО України.
 2. Ретельно вивчайте офіційний сайт організації і обирайте МФО з можливістю авторизації через BankID чи яка має сертифікат PCI DSS для кредиту. Умови кредитування на сайті мають бути прозорими і зрозумілими.
 3. Уважно вивчіть договір кредиту, в якому мають бути описані не лише пені за прострочення і штрафи, але і система нарахування відсотків кредиту. До прикладу, клієнт може відправити заявку на кредит на 7000 грн, де 3500 з позики він може отримати одразу, а ще 3500 через кілька днів. При цьому умови першого і другого займу будуть різними. Знайте, що клієнт має право ознайомитись з договором кредиту до моменту його підписання.
 4. Дізнайтесь графік погашення кредиту. Мікрофінансові компанії вказують процентні ставки позики в день, проте реальна вартість кредиту криється за позначенням річної відсоткової ставки чи APR.
 5. Щоб отримати позику кредит в розмірі мінімальної заробітної плати, яка з 2021 року становить 6000 грн, фінансова установа обов’язково має надати паспорт споживчого кредиту.
 6. Стежте за законністю процедури нарахування пені і штрафів, оскільки з 8 січні 2021 року у силу вступив закон 891, де має регулюватись максимальний розмір пені і штрафів для мікрокредитів менших однієї мінімальної плати розміром у 6000 грн і становити не більше подвійної суми кредиту.

Окремим пунктом кредиту є наявність додаткових можливостей, що конкретні мікрофінансові установи готові надати клієнтам. Окремі МФО можуть запропонувати позики з грейс-періодом, тобто протягом деякого встановленого часу клієнт може погасити позику без відсотків. Особливо популярним є явище позики онлайн кредитів цілодобово. Позика на карту онлайн Україна дозволяє позичальнику отримати кошти на картку вже через кілька хвилин після того, як позичальник відправив заявку на позику на сайті МФО. Така зручна система дає змогу отримати кредит у зручний для людини час, не ламаючи власних планів через неможливість дотримуватись розкладу фінансових організацій.

Що таке онлайн кредит

Кредити онлайн Україна – це популярна послуга позики, яку надають мікрофінансові установи у дистанційній формі через сайт установи. Щоб отримати кредит онлайн швидко без відмови, необхідно заздалегідь переконатись, що обрана кредитна організація підтримує подібну послугу позики. На сайті МФО клієнт може ознайомитись з актуальними умовами кредитування, вимогами, які пред’являються компанією до позичальника, який бажає отримати кредит. Інформація про актуальність кредиту надається у зручному електронному вигляді і розміщується у відповідних категоріях/розділах.

Щоб отримати терміновий кредит без відмови, навіть якщо клієнт звернувся з поганою кредитною історією, достатньо під`єднатися до інтернет-банкінгу і пройти реєстрацію на сайті. У більшості випадків за форматом сайту клієнту надається «Особистий кабінет». Кредит онлайн у позику має чисельні переваги, серед який можна виділити швидкий розгляд заявок, відсутність черг, роботу з будь-якого регіону країни, моментальний переказ грошей на карту тощо. Якщо клієнт обирає послугу позики онлайн-кредитування від МФО, він автоматично отримує наступні переваги:

 • Оперативність операції. Клієнт може подавати заявку у будь-який час доби, у будні, вихідні чи свята. На заповнення анкети знадобиться кілька хвилин. Якщо МФО схвалить заявку користувача на позику, що відбувається майже у 93% випадків, кошти оперативно надійдуть на вказану карту.
 • Комфортна процедура. Клієнт не буде витрачати час на відвідування офісу і підготовку купи довідок. Достатньо просто дати відповіді на запитання, які зазначені в анкеті на сайті, додати фото чи скан документів і визначити необхідну суму кредиту. На сайті є кредитний калькулятор, завдяки якому можна швидко прорахувати суму, яку за визначений термін доведеться переплатити позичальнику у якості відсотків до позики.
 • Лояльне ставлення до позичальників. Шанси на отримання кредиту онлайн є не тільки в тих позичальників, які мають офіційний доход і бездоганну кредитну історію. МФО готові надавати кредити у позику й тим клієнтам, що працюють на фрілансі, не отримуючи дохід офіційно і тим, хто в минулому мав прострочення по кредитах.

Більшість мікрофінансових установ пропонує максимально лояльні вимоги до потенційних клієнтів для отримання позики. Позичальник має досягти повноліття – 18 років, мати паспорт з українським громадянством, прописку. Загалом потребується два документи: паспорт громадянина України і документ, що підтверджує, що банківська картка прив’язана до вказаного номеру телефону (водійське посвідчення, ІПН). Позичальник не обов’язково має володіти власною нерухомістю, мати офіційне працевлаштування і шукати поручителів, щоб взяти позику.

Як взяти кредит?

Після завершення процесу реєстрації в МФО, в особистому кабінеті онлайн генерується індивідуальна заявка на кредит у позику. Ця заявка є віртуальною анкетою з персональними даними позичальника – П.І.Б., датою народження, місцем проживання, місцем роботи, рівнем доходу, паспортними даними, електронною скринькою, банківська карта тощо. Часто немає потреби робити сканування документів. Останньою процедурою є відправлення заявки на верифікацію.

Якщо документ схвалено, то отримати кредит онлайн на банківську карту без відмови легко зможуть ті особи, які вже є клієнтами обраної МФО і мають, бажано, позитивну кредитну історію. В такому випадку рішення приймається дуже швидко, без проходження заявки додаткових перевірок. Кредитний договір клієнт підписує на сайті. Для згоди із запропонованими умовами клієнт має ввести СМС-код, який система надсилає позичальнику на вказаний номер телефону. Після цього гроші переказуються на банківську картку. Також можна взяти кредит готівкою, якщо позичальник бажає отримати гроші в руки. МФО в такому випадку пропонує при схваленні заявки особисто відвідати до ближнього відділення установи і отримати кредит онлайн цілодобово і без відмови через касу.

Як погасити кредит?

Щоб погасити кредитний борг, який позичальник взяв онлайн, необхідно використати одну з можливостей повернення грошей, яка є найоптимальнішою для клієнта. Деякі МФО через власні веб-ресурси дозволяють отримати довгострокове або частково-довгострокове погашення кредиту. Щоб погасити кредит, можна скористатись наступними способами:

 1. Використати особистий кабінет користувача на сайті обраного МФО. Достатньо зайти у власний особистий кабінет, вказати необхідну суму і натиснути кнопку «Оплатити кредит». Оплату можна здійснити тією картою, на яку МФО переводило ставки, кредитні кошти, чи будь-якою іншою банківською картою. При такій процедурі додаткова комісія не стягується, а погашення відбувається дуже швидко.
 2. Оплатити через сайт МФО без авторизації. Клієнт має змогу погасити кредит без комісії, не будучи авторизованим на сайті. Така послуга дає можливість оплачувати борг не лише позичальнику, а й третім особам, які бажають це зробити за нього. Щоб здійснити таку процедуру, необхідно вказати на сайті наступні дані: номер телефону особи, чий кредитний борг необхідно погасити і реквізити карти, з якої надійде оплата. Після цього достатньо натиснути на кнопку «Оплатити».
 3. Оплатити кредит через платіжні сервіси чи систему платіжних терміналів. Платіжними сервісами є такі ресурси, як Easypay, Portmone тощо. Системи платіжних терміналів становлять EasySoft, iBox. В обох випадках клієнт має оплатити додаткову комісію даних ресурсів.
 4. Оплатити кредит через мобільні платіжні системи. Більшість МФО надає змогу погасити борг на сайті компанії через ApplePay  і  GooglePay.

Оскільки кредитні договори є цивільно-правовими угодами, вони регулюють права і обов’язки обох сторін – клієнта і установи. Організація виконує свої зобов’язання, коли видає гроші під відсотки і ставки. Позичальник також має виконати свої зобов’язання, повернувши борг з його вартістю (відсотками/ставками) в повному обсязі.

У разі, коли позичальник не вносить черговий платіж, організація має повідомити про його прострочення. Така процедура є початковим етапом, коли МФО м’яко діє на боржника. Через деякий час настає етап, коли МФО може звернутись за допомогою до спеціалізованих фірм, що працюють з боржниками – колекторів. Колекторські контори працюють в межах правового поля і вирішують проблеми з боржником без звернення до суду. Якщо робота колекторів не приносить результату, МФО подає до суду, що є останньою можливістю повернути втрачені кошти.

Як взяти кредит без дзвінків?

Безперечними перевагами в роботі сучасних мікрофінансових організацій є не просто можливості оформити позику онлайн на карту цілодобово й майже миттєво, але й загальна зручність роботи МФО. Організації пропонують масу зручних шляхів як для повернення позики, так і для кредиту. Компанії зазвичай мають власні способи повернення позики, тому клієнт може самостійно обрати найзручніший.

Для оформлення кредиту в МФО без дзвінків оператора, можна просто залишити заявку на нашому сайті. Щоб обрати зручний варіант, клієнт може скористатись зручним і прозорим сервісом:

 • Оберіть зі списку варіантів найкращий для себе і натисніть на кнопку «Отримати гроші».
 • Заповніть анкету на сторінці, яка відкрилась і відправте вказану інформацію.
 • Після розгляду анкети з вами має зв’язатись менеджер для підтвердження і уточнення даних.
 • При позитивному рішенні клієнт швидко отримає позику на карту.

Найбільш вживаним способом взяти кредит в МФО є отримання коштів на банківську картку онлайн. Її необхідно прив’язати до акаунту, щоб в подальшому через неї оплачувати власний борг через мережу Інтернет для економії свого часу.

Пролонгація позики

Пролонгація, або як її ще називають, реструктуризація – це можливість розв’язати проблеми з неможливості виплати кредиту мирним для обох сторін шляхом. Така послуга може надаватись організацією, яка видавала кредитні кошти. Опція суттєво знижує фінансове навантаження на боржника. Часто кредитори обов’язково пропонують укладати договір з пролонгації, оскільки такий шлях позбавляє установу від потенційної проблемної заборгованості без звернень в колекторські бюро і до суду.

Пролонгація по сутті є продовженням терміну кредиту на безкоштовній основі чи за певну плату. Таке рішення є оптимальним тоді, коли позичальник не має змоги через будь-які причини повернути кредит вчасно. В іншому випадку боржника чекає прострочення, яке вимагає певної відповідальності: виплата штрафів і пені. Пролонгація також дозволяє уникнути появі поганої кредитної історії позичальника.

Вимоги до кредитоодержувача

Українські мікрофінансові організації мають подібні базові вимоги до позичальників певного віку. Отримати кредитні кошти можуть особи, які досягли віку з 18 років до 70 років. Клієнту не потрібно надавати довідку про доходи за останні роки в тому випадку, коли сума майбутнього кредиту не буде перевищувати 10 тисяч гривень. Подібна заявка проходить без проведення додаткових перевірок за день, без заставного забезпечення чи поручителя. Для оформлення кредиту за ставкою онлайн на карту в будь-який час і день, достатньо подати паспорт громадянина України, що підтверджує вік і ідентифікаційний номер платника податків.

Рішення про готовність видачі необхідної суми зі ставкою або відмова з’явиться в особистому кабінеті на сайті МФО. Щоб отримати кабінет і заповнити заявку необхідно зайти на сайт фінансової компанії і авторизуватись через логін і пароль, вказавши свій вік. Є альтернативний варіант дізнатись про рішення по заявці клієнта – подзвонити по вказаному на сайті номеру гарячої лінії МФО, що видає позики зі ставкою, чи отримати смс-повідомлення з рішенням. Якщо клієнт отримав позитивне рішення про видачу позики зі ставкою, в тому ж розділі на сторінці з’явиться доступ до документів з умовами співпраці.

У документі мають бути детально описанні шляхи погашення кредитних позик, ставок, термін, відсоток, розмір щомісячного платежу і інформація про систему пені і штрафів у разі прострочення боргу по дням. Детальніше про умови, лінійку тарифів, актуальних каналах погашення боргу і формах договорів можна прочитати на сторінках кожної послуги в файлах формату PDF. Отримання кредиту зі ставкою можливо у будь-який день за умовою, що клієнт підходить під оголошений вік.

Види споживчого кредитування

Споживчим кредитування є спеціальна банківська пропозиція, при якій фізичні особи можуть отримати гроші на картку для подальшої купівлі товарів і послуг. Такий тип кредитування передбачає швидку видачу кредиту онлайн на карту без дзвінків на всі цілі, які жодним чином не пов’язані з підприємницькою діяльністю.

Наразі фізичні особи мають змогу отримати швидкий кредит онлайн на карту у цілодобовому режимі з можливістю обирати найкращу пропозицію. Перед цим варто визначитись з потрібним видом споживчого кредитування, який може бути різним за терміном – короткостроковим і довгостроковим. Короткостроковий передбачає отримання коштів на термін до одного року, в той час як довгостроковий – на термін понад одного року. Наразі в українських банках є можливість оформити договір з максимальним терміном на 7 років.

Споживче кредитування може мати різне забезпечення – забезпечений та незабезпечений. Забезпечений передбачає використання застави, поруки, страхування та гарантії. Споживче кредитування ділиться на одноразові кредитні пропозиції та пропозиція, які надаються по відновлюваній лінії.

Споживче кредитування поділяється на цільові та нецільові. Онлайн кредитування без перевірок та дзвінків є нецільовим кредитуванням тому можуть використовуватись на будь-які потреби. Вони мають вищі ставки, менші розміри видаваних грошей. Цільові дозволяють отримати фінансування на купівлю конкретного товару чи послуги. Кредити онлайн без дзвінків пропонуються банками за зазначенням процентна ставка, вікової категорії, способу погашення та швидкості й змісту процесу.

Поширені запитання
Для отримання позики необхідні: банківська картка, вік від 18 років, паспорт, ІПН, номер телефону.

1. Вкажіть суму та термін. На головній сторінці сайту введіть суму та термін вашого кредиту.

2. Заповніть заявку Процес займає 8 хвилин при першому зверненні та 2 хвилини – при повторних.

3. Отримайте гроші. Після всіх процедур, гроші будуть зараховані на вашу карту миттєво.

1. Через особистий кабінет.

2. Через послуги онлайн-платежів, або в інтернет-банкінгу, або через чат-бот в Telegram.

3. У касах банків, або через термінали самообслуговування, або у відділеннях "Нова Пошта", або у відділеннях "Укрпошти".

Юридична інформація та ліцензії
МФО Юридична інформація
CreditPlus
 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230
 • Ліцензія: ФК № 870 від 28.02.2017
 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А
 • Телефон: 0 (800) 753-363
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
MyCredit
 • Юридична особа: ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924
 • Ліцензія: IK № 146 від 20.10.2015
 • Адреса: 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б
 • Телефон: 0 800 214 111, (073) 369 41 11, (067) 369 41 11, (050) 369 41 11
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 584%
Є-Грошi
 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600
 • Ліцензія: ФК № 974 від 16.01.2018
 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10
 • Телефон: 0 800 300 330
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Бистрозайм
 • Юридична особа: ТОВ "ПРОСТІ ЗАЙМИ". Код ЄДРПОУ: 40858239
 • Ліцензія: № 1803 від 23.07.2015
 • Адреса: 69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 39-А, оф. 25
 • Телефон: 0 800 507 570
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 511%
Moneyveo
 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246
 • Ліцензія: IK № 105 від 21.03.2013
 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх
 • Телефон: 0 800 21 9393
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 620,5%
Alex Credit
 • Юридична особа: ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335
 • Ліцензія: ФК № 930 від 08.08.2017
 • Адреса: 49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх
 • Телефон: (097) 618 64 64, (099) 618 64 64, (093) 618 64 64
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 620,5%
Cashberry
 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 40284315
 • Ліцензія: ФК № 756 від 07.06.2016
 • Адреса: 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
 • Телефон: (098) 415 18 18, (050) 415 18 18, (093) 415 18 18
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Ваша Готівочка
 • Юридична особа: ТОВ "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ". Код ЄДРПОУ: 41885310
 • Ліцензія: ФК № 1188 від 11.04.2019
 • Адреса: 54029, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, буд. 28, каб. 7
 • Телефон: 0 800 202 404
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
CCloan
 • Юридична особа: ТОВ "СС ЛОУН". Код ЄДРПОУ: 40071779
 • Ліцензія: ФК № 737 від 14.04.2016
 • Адреса: 01004, м. Київ, вул. Басейна, 6
 • Телефон: (044) 222 77 33
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602%
Качай Гроші
 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872
 • Ліцензія: ФК № 999 від 15.03.2018
 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204
 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
SOS credit
 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128
 • Ліцензія: IK № 144 від 20.08.2015
 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23
 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767
 • APR (річна відсоткова ставка): 363,18%
Global Credit
 • Юридична особа: ТОВ "Глобал Кредит". Код ЄДРПОУ: 38266014
 • Ліцензія: IK № 96 від 04.12.2012
 • Адреса: 01021, Україна, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
 • Телефон: (097) 097 8888, (067) 327 2080, (044) 466 2888
 • APR (річна відсоткова ставка): 622%
Швидко Гроші
 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833
 • Ліцензія: КУ № 897 від 28.02.2017
 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
 • Телефон: 0 800 50 10 20
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
CreditUp
 • Юридична особа: ТОВ "ВЕЛЛФІН". Код ЄДРПОУ: 39952398
 • Ліцензія: IK № 148 від 27.10.2015
 • Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48
 • Телефон: 0 800 60 35 61, (050) 304 77 55, (098) 304 77 55
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 720%
Loany
 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637
 • Ліцензія: IK № 168 від 02.06.2016
 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 600%
MoneyBoom
 • Юридична особа: ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990
 • Ліцензія: IK № 126 від 15.05.2014
 • Адреса: 01033, Київ, вул. Жилянська, 41
 • Телефон: 0 800 301 008
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 638,75%
Money4you
 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369
 • Ліцензія: № 803 від 07.05.2019
 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87
 • Телефон: 0 800 330 024
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 675%
Credit7
 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492
 • Ліцензія: № 529 від 04.04.2019
 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318
 • Телефон: 0 800 33 07 33
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Forzacredit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ФОРЗА". Код ЄДРПОУ: 41762679
 • Ліцензія: ФК № 1009 від 27.03.2018
 • Адреса: м. Київ, вул. В. Хвойки, буд. 15/15
 • Телефон: 0 800 300 770
 • APR (річна відсоткова ставка): 675,25%
Dinero
 • Юридична особа: ТОВ "ІНСТАФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43449827
 • Ліцензія: № 1531 від 23.06.2020
 • Адреса: 03035, вул. Сурікова 3А, м. Київ
 • Телефон: 067 326 2233, 073 326 2233, 050 326 2233
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Miloan
 • Юридична особа: ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607
 • Ліцензія: IK № 176 від 14.07.2016
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21
 • Телефон: (044) 337 36 67
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
MisterCash
 • Юридична особа: ТОВ "ЕКВІФІН УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42987483
 • Ліцензія: ФK № 1251 від 19.09.2019
 • Адреса: 01024, м. Київ, вул. Басейна, будинок 6
 • Телефон: 0 800 750 584
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602,25%
Монетка
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "Фінанс Інновація". Код ЄДРПОУ: 41146462
 • Ліцензія: ФK № 898 від 18.05.2017
 • Адреса: м. Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, оф. 520
 • Телефон: (098) 760 68 68
 • APR (річна відсоткова ставка): 407,16%
TOP Credit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ДЖОБЕР". Код ЄДРПОУ: 41939706
 • Ліцензія: ФK № 1108 від 03.10.2018
 • Адреса: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 8
 • Телефон: 0 800 210 177
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Гроші Всім
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ВЕРОНА". Код ЄДРПОУ: 41602157
 • Ліцензія: ФK № 964 від 05.12.2017
 • Адреса: 04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, 8, корп. 6
 • Телефон: 0 800 216 777
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
КФ.ЮА
 • Юридична особа: ТОВ "КФ.ЮА". Код ЄДРПОУ: 41940643
 • Ліцензія: ФK № 1018 від 11.04.2018
 • Адреса: 03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602
 • Телефон: 0 (800) 300 088
 • APR (річна відсоткова ставка): 726%
VeroCash
 • Юридична особа: ТОВ "ІЗІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 36183990
 • Ліцензія: ІK № 53 від 12.02.2009
 • Адреса: 04210, м Київ, Оболонська набережна 15, корпус 4
 • Телефон: 0 800 606 100
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602,25%
Mywallet
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ВОЛЛЄТ". Код ЄДРПОУ: 41336730
 • Ліцензія: ФK № 943 від 28.09.2017
 • Адреса: 04070, м. Київ, вулиця Боричів Тік, буд. 30
 • Телефон: 0 800 211-049
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
Zecredit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361
 • Ліцензія: ФK № 1107 від 03.10.2018
 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6
 • Телефон: (044) 333 83 85
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Кошельок
 • Юридична особа: ТОВ "КОШЕЛЬОК". Код ЄДРПОУ: 40842831
 • Ліцензія: № 432 від 28.02.2017
 • Адреса: 08135, Київська обл., с. Чайки, вул. Антонова, 8А
 • Телефон: (095) 238-20-20
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 591%
Credit1
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ІНКАСО ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43422302
 • Ліцензія: ФК № 1330 від 27.01.2020
 • Адреса: 03035, м. Київ, вул. Сурикова, 3, корпус 8Б
 • Телефон: 044 374 15 21
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 702%
CreditBox
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "Н.А.ГРУП". Код ЄДРПОУ: 43240883
 • Ліцензія: ФК № 1286 від 05.12.2019
 • Адреса: 04211, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 6, корп. 1
 • Телефон: 044 247 67 27
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 584%
CreditKasa
 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598
 • Ліцензія: № 2401 від 08.06.2017
 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
 • Телефон: (044) 333 52 22
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
Cashpoint
 • Юридична особа: ТОВ «БІ ЕЛ ДЖИ МІКРОФІНАНС». Код ЄДРПОУ: 37615055
 • Ліцензія: IK № 81 від 01.09.2011
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101, офіс 601
 • Телефон: 0 (800) 30-30-32
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 726%
Ewa Cash
 • Юридична особа: ТОВ «ФК «ТАЙГЕР ФІНАНС». Код ЄДРПОУ: 43561909
 • Ліцензія: ФK № В0000150 від 08.02.2021
 • Адреса: 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28
 • Телефон: (044) 300 29 62
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 548%
Tradition
 • Юридична особа: ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ». Код ЄДРПОУ: 43509084
 • Ліцензія: ФК № 1382 від 06.04.2020
 • Адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, буд. 1
 • Телефон: 0 800 400 300
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 183%
SelfieCredit
 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069
 • Ліцензія: ФК № В0000369 від 21.09.2021
 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
 • Телефон: 044 333 43 56
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 694%
Нові Кредити
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351
 • Ліцензія: ФК № 1062 від 19.07.2018
 • Адреса: 02068, м. Київ, проспект Петра Григоренка, 5-А
 • Телефон: 0 800 301 008
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 1095%