Тільки найкращі кредитні пропозиції

Кредит: до 10 000 грн

Ставка в день: 1.5%

Термiн позики: 15 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 40 000 грн

Ставка в день: 1.3%

Термiн позики: 3-6 днiв

Час видачі: 15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-15 днiв

Час видачі: 15 хв

Графiк: 12/5

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 10 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-20 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0,01%

Термiн позики: 5-30 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 50 000 грн

Ставка в день: %

Термiн позики: 36 міс

Час видачі: 1 хв

Графiк:

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 12 000 грн

Ставка в день:2%

Термiн позики: 1-70 днiв

Час видачі:20 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 25 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 20 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 22 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:8 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 7-20 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 7-15 днiв

Час видачі:20 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 3 000 грн

Ставка в день:1.4%

Термiн позики: 1-56 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 20-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: 3000 - 50000 грн

Ставка в день:1.2%

Термiн позики: 56 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Процес отримання кредиту у будь-якій фінансовій установі містить один найголовніший фактор – кредитна історія потенційного позичальника. Історія кредитів містить всі минулі та поточні позики, які коли-небудь були оформлені позичальником. Згідно з тим, яким чином людина проводила погашення кредиту, відбувається формування рейтингу позичальника. Тобто будь-яка установа, до якої особа звертається за позикою, може перевірити заздалегідь, наскільки дисциплінованим є потенційний клієнт при кредитуванні цілодобово. Такий показник вважається повністю об’єктивним.

Річ у тім, що далеко не кожний може похвалитись бездоганною кредитною історією. Тому, коли виникає необхідність отримати нову позику за хвилину цілодобово, людина цікавиться, чи можна отримати кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії. Подібні позики можна отримати в місцевих ломбардах, однак лише в тому випадку, якщо залишити під заставу цінні речі. Тобто, в тому разі, якщо клієнт не зможе погасити позику вчасно з будь-яких причин, він не зможе отримати назад свою цінну річ.

Нерідко трапляються ситуації, коли виникає необхідність отримати позику без зволікань за хвилину. Таке відбувається через непередбачувані життєві можливості, і як результат потрібні гроші швидко та раптово. При наявності бездоганної кредитної історії, особа може взяти кредитування позику онлайн фактично в будь-якому українському банку на дійсно вигідних умовах. Однак, якщо кредитна історія відсутня або зіпсована, а також в ситуації, коли необхідний терміновий займ кредит без зволікань, банки не допоможуть. Терміновість також не грає на руку, оскільки не буде часу для збору документів та їхнього подальшого аналізу. Взяти кредит без перевірки цілком можливо, головне знати як це зробити та які документи доведеться надати організації.

Спеціалізовані онлайн установи з видачі позики на карту без перевірки кредитної історії є дуже зручною опцією, якщо виникає термінова потреба у невеликій сумі грошей терміном до місяця. Цільовим призначенням кредиту є найрізноманітніші варіанти. До того ж, головною перевагою такої функції є те, що мікрофінансові організації, так звані МФО,  займаються наданням кредиту та позик населенню через мережу інтернет. Якщо заявку на кредит позичальника схвалюють, виплата бажаної суми на банківську карту відбувається протягом 10 хвилин безпосередньо на прив’язану карту будь-якого українського банку.

Український ринок фінансових послуг надає найрізноманітніші пропозиції для населення. Однак у більшості випадків всі МФО за стандартами є схожими один на одного. Наявні відмінності є неістотними та різняться лише в певних умовах, проте це дозволяє обрати те МФО, яке сподобалось найбільше. На нашій сторінці ви знайдете всі найвигідніші пропозиції від українських мікрофінансових організацій, які готові надавати швидкий кредит онлайн на карту без перевірки. Для того, щоб отримати бажану суму кредиту достатньо просто обрати у списку підходящий варіант та натиснути на кнопку «Отримати гроші». Далі вас перекине на офіційний сайт організації, де ви зможете детальніше ознайомитись з умовами кредиту, подати заявку та отримати позику за хвилину.

Як отримати кредит на карту без перевірок кредитної історії

При наявності будь-якого прострочення платежу чи непогашеного боргу відбувається фіксація даного факту в Бюро кредитних історій. Через це взяти кредит онлайн без урахування кредитної історії на картку та ще й з маленьким відсотком практично нереально у банках. Такі позичальники потрапляють в категорію несприятливих для фінансово-кредитних організацій. Проте все ж таки існує вихід з подібної сумної ситуації.

Якщо ви заповнюєте заявку на кредит в стандартному банку, тоді доведеться обов’язково поставити позначку навпроти пункту «згоден на подачу запиту в БКІ». Через це, після того, як МФО отримає анкету позичальника, установа відправляє по ньому запит в Бюро кредитних історій. Мікрофінансові організації хоч і ставляться до клієнтів максимально лояльно, все ж таки теж обов’язково збирають інформацію про кредитне минуле позичальника. Однак, на відміну від стандартних банків, вони майже не звертають уваги на прострочення по кредиту. Через це кредити на карту з поганою кредитною історією онлайн за хвилину можна отримати в мікрофінансовій організації України. Якщо клієнт мав заборгованості позики в минулому та з паралельними кредитами в даний момент, він все одно має високі шанси отримати гроші в борг без проблем. МФО, до того ж, нерідко оформлюють кредит онлайн без фото та довідок.

Так чи інакше, у будь-яких фінансових установах без перевірки кредитної історії не обходиться. Проте у більшості МФО на низький кредитний рейтинг позичальника просто закривають очі. Звісно, мікрофінансові організації обов’язковим чином перевірятимуть дисциплінованість клієнта по виплатам кредиту та позики. Однак, якщо цей клієнт вже має невисокий кредитний рейтинг, йому не відмовлять в МФО у позиках. Але все це є можливим лише за однієї умови – не дозволяється, щоб були прострочення за діючою в даний момент позикою. Все це робить оформлення кредиту в МФО України простим та прозорим процесом за кілька хвилин.

Оформити кредит на невелику суму можна на офіційному сайті МФО, яке найбільше вам сподобалось на даній сторінці. Для оформлення позики необхідно надати організації базовий комплект документів та особистої інформації, серед яких: паспорт громадянина України, картка платника податків, банківська картка будь-якого українського банку. Далі необхідно заповнити заявку на сайті, де доведеться вказати лише коректні та правдиві персональні дані та дані паспорту. Згідно з інструкції на веб-ресурсі варто прив’язати та верифікувати банківську карту, на якій має бути не менше 2 гривень для того, щоб система списала їх та повернула. Це є стандартною безкоштовною процедурою захисту від шахраїв, проходження якої дозволяє взяти кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії або в касі офісу чи банку.

На даний момент отримати позику без перевірки кредитної історії онлайн за хвилину може кожен громадянин України. Така процедура кредитування не є важкою. Бажана сума буде автоматично переказана на картку без будь-яких додаткових довідок та без уточнення зарплати клієнта. Оформити угоду можна дистанційно, не виходячи з будинку, без черг та зайвих контактів. Договір підписується онлайн, а відповідь на заявку на кредит надходить за хвилину. Позика на карту нараховується в середньому через 10 хвилин з моменту ухвалення позитивного рішення. Розпоряджатись кредитом може позичальник на свій розсуд для будь-яких цілей.

Щоб отримати кредит, необхідно сформувати заявку на сайті обраної мікрофінансової установити та відправити її на розгляд менеджерам. Згодом має прийти відповідь, яка у 90% є позитивною, після чого гроші перераховуються на вказані реквізити карти. Позичальником може стати повнолітній громадянин України з активним номером телефону.

Миттєва позика кредиту на карту без перевірки – це зручна функція, яка надає всім громадянам України можливість отримати невелику суму грошей за кілька хвилин з дому. По факту, це є малими споживчими кредитами, які надають приватні компанії. Так, стандартна сума першої позики досягає 1000-2000 гривень. При повторному зверненні в ту саму МФО сума кредиту буде збільшена та може сягати до 10 000 – 15 000 гривень. Оформлення даного виду позики буде відбуватися за прискореною програмою, через що дуже рідко буде перевищувати 20 хвилин. Проте за якісний сервіс необхідно платити, тому середньостатистична процентна ставка сягає 1-1.5% за добу.

Ті позичальники, які вперше звернулись до мікрофінансової організації за кредитом, можуть скористатись спеціальним пільговим кредитом, де відсотки за використання позики не будуть нараховуватись. Іншим клієнтам, тобто постійним, можна непогано зекономити, використовуючи різні програми лояльності від МФО. Нерідко особа, яка бажає отримати кредит, може відчувати певні труднощі. До того ж, при першому перегляді процес реєстрації на сайті МФО може здатись складним. Однак це не відповідає дійсності, оскільки всі процеси є максимально спрощеними та інтуїтивно зрозумілими. Взяти кредит без перевірок за одну хвилину дуже легко. Можна навіть діяти покроково, згідно з малою, стандартною для будь-яких фінансових установ, інструкцією:

 • Крок перший – вкажіть необхідну суму та термін кредиту. Зробити це можна на головній сторінці сайту МФО в спеціальному інтерактивному блоці. Система проста – вказавши суму та термін кредиту, ви одразу зможете побачити кінцеву суму, яку доведеться виплатити кредиторові.
 • Крок другий – пройдіть процес реєстрації. Для цього знадобиться номер телефону, адреса електронної скриньки, реквізити банківської карти, паспорт з українським громадянством та картка платника податків. Всю конфіденційну інформацію необхідно зазначити у відповідному полі, перевіривши все на наявність помилок.
 •  Крок третій – пройдіть процес підтвердження особи через отриманий лист на вказану електронну скриньку, номер телефону та банківську картку.
 • Крок четвертий – надішліть сформовану заявку на розгляд менеджерам.

Такий простий покроковий алгоритм сприяє швидкому заповленню заявки на кредит в будь-якій мікрофінансовій організації. Інколи доводиться вказувати додаткову інформацію про себе. Після того, як позичальник відправить заявку, він зможе протягом 15 хвилин отримати відповідь. Якщо рішення про надання позики позитивне, клієнт має знову зайти в особистий кабінет та підтвердити статус заявки, підписавши електронну угоду. Вже через кілька хвилин позичальник отримає бажані кошти кредиту на вказану банківську карту.

Кілька способів взяти кредит без перевірки кредитної історії

Якщо ви отримали відмову від великих кредиторів в отримані позики без надання інформації з Бюро кредитних історій, не переймайтесь. Мікрофінансові організації завжди будуть зацікавленими у співпраці навіть з тими, хто не дає згоду на обробку даних. В цілому існує кілька способів, що дозволяють взяти кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії.

Кредитнка картка

Для тих споживачів, які не мають кредитну історію, або ж вона є зіпсованою, банківські компанії створили спеціальні кредитки з встановленим невисоким платіжним лімітом. Пізніше ліміт може збільшуватися, якщо позичальник стане своєчасно вносити платежі по кредиту. Це в цілому дозволить проводити більші та масштабніші покупки.

Мікрокредитування

Мікрофінансові організації завжди готові надати позику, якщо необхідний кредит без перевірки кредитної історії. Щоб отримати позику, в більшості випадків достатньо надати паспорт громадянина України та картку платника податків. Але при певних ситуаціях МФО можуть додатково запросити довідки про доходи, якщо установа має сумніви про платоспроможність позичальника.

Мікропозики є альтернативою кредитним картам, що надають пільговий період, якщо клієнт потребує малі суми, які можливо погасити до закінчення терміну. В інших випадках позики від мікрофінансових установ є вигіднішими. Варто також зазначити, що на фінансовому ринку кредитів часто отримують популярність ті МФО, що готові запропонувати спеціальні умови позичальникам, які вперше прийшли за кредитом.

Надання застави

Ще одним шляхом уникнути зайвих перевірок є надання банкам чи фінансовим організаціям застави, в ролі якої виступає цінне майно як гарант повернення кредиту. При цьому це майно все ще залишається у володінні клієнта. Проте його не можна продавати або передавати допоки не буде повне погашення позики.

Умови отримання

Для того, щоб отримати кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії, позичальник має відповідати певним стандартним умовам отримання:

 • Досягти віку від 18 до 70 років;
 • Кредит під пільговий період для кредиток до двох місяців під 0-1%;
 • Кредит терміном від 1 до 90 днів;
 • Кредит з відсотковою ставкою від 39.99% до 720% річних;
 • Сума ліміту в межах до 20 тисяч гривень.

Клієнт має можливість самостійно розрахувати розмір майбутньої переплати, або є може скористатись онлайн калькулятором. Тобто, якщо позичальник бажає отримати в борг 100 тисяч гривень терміном до трьох місяців, тоді переплата становитиме близько 8 тисяч гривень. МФО готові також надавати послугу пролонгації кредиту. Якщо клієнт не має змоги погасити позику в зазначений договором термін, до прикладу, через затримку заробітної плати, через вихід на лікарняний чи через інші несприятливі ситуації, він має звернутись до кредитора з проханням відтермінувати платіж до іншої дати.

Це стандартні способи, які дозволяють оформити кредит без перевірки кредитної історії онлайн без відвідувань офісу. Мікрофінансові установи, на відміну від великих банків, погоджують такі кредити, видають термінові позики без перевірок кредитних історій. Однак, якщо ви бажаєте уникнути прострочень, які негативно позначаться на репутації позичальника та підвищать суму виплат, рекомендується не затримувати оплату.

Де взяти позику з поганою кредитною історією?

Якщо ви бажаєте оформити кредит онлайн з поганою історією кредиту, тоді варто виважено подавати заявку в мікрофінансову установу. Завчасно прорахуйте потребу у грошовій допомозі, реально оцінюйте власні можливості та побудуйте план погашення кредиту. Якщо ж ви вперше звертаєтесь до послуг МФО, тоді шукайте варіанти таких установ, які пропонують більш лояльні умови та знижки. Для нових клієнтів часто мікрофінансові установи пропонують кредити під 0%. Чим меншою є сума позики, тим вірогідніше мікрофінансові установи позитивно схвалять заявку на кредит онлайн без перевірки кредитної історії.

При заповненні шаблона заявки, завжди ретельно перевірте всю надану інформацію. Оскільки будь-яка помилка в даних може здатись кредитору спробою обману. Якщо ви помітили помилку після того, як вже відправили заявку на позику онлайн без перевірки кредитної історії, не чекайте дзвінка від оператора установи, а самостійно зв’яжіться з ним та повідомте про бажання коригування заявки до розгляду. Мікрофінансові організації ретельно переглядають кредитні історії потенційних клієнтів. Від благонадійності позичальника й буде залежати рішення про максимально можливий розмір позики та розмір процентної ставки. Очевидно, що ненадійним клієнтам з поганою історією кредиту буде надано мінімальний кредит під високі проценти.

Для того, щоб отримати позику онлайн за хвилину на картку без перевірки кредитної історії, необхідно виконати певні умови. Часто МФО не будуть вимагати наявності документів при оформленні кредиту й не звертатимуть увагу на погану кредитну історію позичальника. Більше того, більшість організацій пропонують спеціальні програми з виправлення зіпсованої кредитної історії. Так, щоб отримати кредит онлайн на картку без перевірки кредитної історії, позичальник в обов’язковому порядку має:

 1. Заповнити анкету-заявку на сайті обраного МФО або у відділені установи;
 2. Надати інспектору з фінансів паспорт громадянина України та картку платника податків;
 3. Вказати картку для платежу, якщо вона є.

У тих рідких ситуаціях, коли клієнт бажає оформити кредит онлайн з поганою історією кредиту, якщо наявне відкрите прострочення, кредитний інспектор може додатково затребувати дані про доходи та можливості вказати фінансових поручителів. Перед тим, як звертатись до мікрокредитних організацій, перевіряйте також наявність документів про реєстрацію установи на офіційному сайті. Чи перебуває МФО в реєстрі Національного банку України, оскільки подібні фірми на рівні з банками регулюються законодавством та мають деякі обмеження в робочому процесі. Дізнайтесь заздалегідь, скільки необхідно буде заплатити за позикою та які є штрафи в разі прострочення.

Переваги кредитів без перевірок

Оформлення кредитів в мікрофінансових організаціях має великі переваги. Тут, на відміну від банків, не доведеться шукати поручителів чи майно на заставу. Більш того, процес оформлення не перевищує 15 хвилин, при цьому позичальник може перебувати в будь-якому місті України чи за кордоном. Можна також виділити ключові переваги при звернені в МФО:

 • Немає потреби надавати довідку про доходи та офіційне місце роботи;
 • Ідеальний варіант для всіх соціальних груп віком від 18 до 70 років;
 • Мінімальні відсотки відмови за заявками на позику;
 • Є можливість отримати кредит від 1000 до 15 000 гривень за 15 хвилин;
 • Немає потреби відвідувати офіс – все відбувається онлайн;
 • Вивести кошти можна на всі види пластикових карт України: MasterCard та Visa.

Щоб уникнути провокації та застережити випадки шахрайства, доволі часто можна потрапити в умови, коли окрім базової анкети для розгляду заявки на кредит, необхідно також додатково фото відкритого паспорту поруч з позичальником. Це доцільний та стандартний крок. В першу чергу така процедура допоможе виключити можливість використання ваших даних третіми особами. Також це є гарантією того, що саме ви звернулись до МФО за кредитом. Проте все ж таки можливий онлайн кредит на карту без фото паспорта. Певні мікрофінансові установити не будуть вимагати перевірки фотографії та готові видавати бажану суму лише після верифікації вказаної банківської карти. Окрім карти треба в заявці на позику вказати додаткову інформацію: місце роботи, контактні телефони, інформацію про родичів чи друзів – в такому варіанті є можливість уникнути потребу відправляти фото.

Якщо ви не маєте можливості зробити фотознімок, то про це варто зазначити в заявці на кредит. Велика частина мікрофінансових установ лояльно дивляться на подібні випадки та готові йти клієнту на зустріч. Це також суттєво не впливає на рішення про видачу кредиту. Отримати кредит онлайн на карту без перевірки кредитної історії – це отримати позику за хвилину, оскільки після узгодження гроші автоматично надійдуть на вказану карту та будуть доступними для використання.

Юридична інформація та ліцензії
МФО Юридична інформація
CreditPlus
 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230
 • Ліцензія: ФК № 870 від 28.02.2017
 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А
 • Телефон: 0 (800) 753-363
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
MyCredit
 • Юридична особа: ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924
 • Ліцензія: IK № 146 від 20.10.2015
 • Адреса: 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б
 • Телефон: 0 800 214 111, (073) 369 41 11, (067) 369 41 11, (050) 369 41 11
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 584%
Є-Грошi
 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600
 • Ліцензія: ФК № 974 від 16.01.2018
 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10
 • Телефон: 0 800 300 330
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Бистрозайм
 • Юридична особа: ТОВ "ПРОСТІ ЗАЙМИ". Код ЄДРПОУ: 40858239
 • Ліцензія: № 1803 від 23.07.2015
 • Адреса: 69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 39-А, оф. 25
 • Телефон: 0 800 507 570
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 511%
Moneyveo
 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246
 • Ліцензія: IK № 105 від 21.03.2013
 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх
 • Телефон: 0 800 21 9393
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 620,5%
Alex Credit
 • Юридична особа: ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335
 • Ліцензія: ФК № 930 від 08.08.2017
 • Адреса: 49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх
 • Телефон: (097) 618 64 64, (099) 618 64 64, (093) 618 64 64
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 620,5%
Cashberry
 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 40284315
 • Ліцензія: ФК № 756 від 07.06.2016
 • Адреса: 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
 • Телефон: (098) 415 18 18, (050) 415 18 18, (093) 415 18 18
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Ваша Готівочка
 • Юридична особа: ТОВ "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ". Код ЄДРПОУ: 41885310
 • Ліцензія: ФК № 1188 від 11.04.2019
 • Адреса: 54029, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, буд. 28, каб. 7
 • Телефон: 0 800 202 404
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
CCloan
 • Юридична особа: ТОВ "СС ЛОУН". Код ЄДРПОУ: 40071779
 • Ліцензія: ФК № 737 від 14.04.2016
 • Адреса: 01004, м. Київ, вул. Басейна, 6
 • Телефон: (044) 222 77 33
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602%
Качай Гроші
 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872
 • Ліцензія: ФК № 999 від 15.03.2018
 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204
 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
SOS credit
 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128
 • Ліцензія: IK № 144 від 20.08.2015
 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23
 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767
 • APR (річна відсоткова ставка): 363,18%
Global Credit
 • Юридична особа: ТОВ "Глобал Кредит". Код ЄДРПОУ: 38266014
 • Ліцензія: IK № 96 від 04.12.2012
 • Адреса: 01021, Україна, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
 • Телефон: (097) 097 8888, (067) 327 2080, (044) 466 2888
 • APR (річна відсоткова ставка): 622%
Швидко Гроші
 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833
 • Ліцензія: КУ № 897 від 28.02.2017
 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
 • Телефон: 0 800 50 10 20
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
CreditUp
 • Юридична особа: ТОВ "ВЕЛЛФІН". Код ЄДРПОУ: 39952398
 • Ліцензія: IK № 148 від 27.10.2015
 • Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48
 • Телефон: 0 800 60 35 61, (050) 304 77 55, (098) 304 77 55
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 720%
Loany
 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637
 • Ліцензія: IK № 168 від 02.06.2016
 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 600%
MoneyBoom
 • Юридична особа: ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990
 • Ліцензія: IK № 126 від 15.05.2014
 • Адреса: 01033, Київ, вул. Жилянська, 41
 • Телефон: 0 800 301 008
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 638,75%
Money4you
 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369
 • Ліцензія: № 803 від 07.05.2019
 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87
 • Телефон: 0 800 330 024
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 675%
Credit7
 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492
 • Ліцензія: № 529 від 04.04.2019
 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318
 • Телефон: 0 800 33 07 33
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Forzacredit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ФОРЗА". Код ЄДРПОУ: 41762679
 • Ліцензія: ФК № 1009 від 27.03.2018
 • Адреса: м. Київ, вул. В. Хвойки, буд. 15/15
 • Телефон: 0 800 300 770
 • APR (річна відсоткова ставка): 675,25%
Dinero
 • Юридична особа: ТОВ "ІНСТАФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43449827
 • Ліцензія: № 1531 від 23.06.2020
 • Адреса: 03035, вул. Сурікова 3А, м. Київ
 • Телефон: 067 326 2233, 073 326 2233, 050 326 2233
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Miloan
 • Юридична особа: ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607
 • Ліцензія: IK № 176 від 14.07.2016
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21
 • Телефон: (044) 337 36 67
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
MisterCash
 • Юридична особа: ТОВ "ЕКВІФІН УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42987483
 • Ліцензія: ФK № 1251 від 19.09.2019
 • Адреса: 01024, м. Київ, вул. Басейна, будинок 6
 • Телефон: 0 800 750 584
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602,25%
Монетка
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "Фінанс Інновація". Код ЄДРПОУ: 41146462
 • Ліцензія: ФK № 898 від 18.05.2017
 • Адреса: м. Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, оф. 520
 • Телефон: (098) 760 68 68
 • APR (річна відсоткова ставка): 407,16%
TOP Credit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ДЖОБЕР". Код ЄДРПОУ: 41939706
 • Ліцензія: ФK № 1108 від 03.10.2018
 • Адреса: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 8
 • Телефон: 0 800 210 177
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Гроші Всім
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ВЕРОНА". Код ЄДРПОУ: 41602157
 • Ліцензія: ФK № 964 від 05.12.2017
 • Адреса: 04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, 8, корп. 6
 • Телефон: 0 800 216 777
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
КФ.ЮА
 • Юридична особа: ТОВ "КФ.ЮА". Код ЄДРПОУ: 41940643
 • Ліцензія: ФK № 1018 від 11.04.2018
 • Адреса: 03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602
 • Телефон: 0 (800) 300 088
 • APR (річна відсоткова ставка): 726%
VeroCash
 • Юридична особа: ТОВ "ІЗІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 36183990
 • Ліцензія: ІK № 53 від 12.02.2009
 • Адреса: 04210, м Київ, Оболонська набережна 15, корпус 4
 • Телефон: 0 800 606 100
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602,25%
Mywallet
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ВОЛЛЄТ". Код ЄДРПОУ: 41336730
 • Ліцензія: ФK № 943 від 28.09.2017
 • Адреса: 04070, м. Київ, вулиця Боричів Тік, буд. 30
 • Телефон: 0 800 211-049
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
Zecredit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361
 • Ліцензія: ФK № 1107 від 03.10.2018
 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6
 • Телефон: (044) 333 83 85
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Кошельок
 • Юридична особа: ТОВ "КОШЕЛЬОК". Код ЄДРПОУ: 40842831
 • Ліцензія: № 432 від 28.02.2017
 • Адреса: 08135, Київська обл., с. Чайки, вул. Антонова, 8А
 • Телефон: (095) 238-20-20
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 591%
Credit1
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ІНКАСО ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43422302
 • Ліцензія: ФК № 1330 від 27.01.2020
 • Адреса: 03035, м. Київ, вул. Сурикова, 3, корпус 8Б
 • Телефон: 044 374 15 21
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 702%
CreditBox
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "Н.А.ГРУП". Код ЄДРПОУ: 43240883
 • Ліцензія: ФК № 1286 від 05.12.2019
 • Адреса: 04211, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 6, корп. 1
 • Телефон: 044 247 67 27
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 584%
CreditKasa
 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598
 • Ліцензія: № 2401 від 08.06.2017
 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
 • Телефон: (044) 333 52 22
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
Cashpoint
 • Юридична особа: ТОВ «БІ ЕЛ ДЖИ МІКРОФІНАНС». Код ЄДРПОУ: 37615055
 • Ліцензія: IK № 81 від 01.09.2011
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101, офіс 601
 • Телефон: 0 (800) 30-30-32
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 726%
Ewa Cash
 • Юридична особа: ТОВ «ФК «ТАЙГЕР ФІНАНС». Код ЄДРПОУ: 43561909
 • Ліцензія: ФK № В0000150 від 08.02.2021
 • Адреса: 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28
 • Телефон: (044) 300 29 62
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 548%
Tradition
 • Юридична особа: ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ». Код ЄДРПОУ: 43509084
 • Ліцензія: ФК № 1382 від 06.04.2020
 • Адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, буд. 1
 • Телефон: 0 800 400 300
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 183%
SelfieCredit
 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069
 • Ліцензія: ФК № В0000369 від 21.09.2021
 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
 • Телефон: 044 333 43 56
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 694%
Нові Кредити
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351
 • Ліцензія: ФК № 1062 від 19.07.2018
 • Адреса: 02068, м. Київ, проспект Петра Григоренка, 5-А
 • Телефон: 0 800 301 008
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 1095%