Тільки найкращі кредитні пропозиції

Кредит: до 10 000 грн

Ставка в день: 1.5%

Термiн позики: 15 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 40 000 грн

Ставка в день: 1.3%

Термiн позики: 3-6 днiв

Час видачі: 15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-15 днiв

Час видачі: 15 хв

Графiк: 12/5

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 10 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-20 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0,01%

Термiн позики: 5-30 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 50 000 грн

Ставка в день: %

Термiн позики: 36 міс

Час видачі: 1 хв

Графiк:

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 12 000 грн

Ставка в день:2%

Термiн позики: 1-70 днiв

Час видачі:20 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 25 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 20 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 22 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:8 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 7-20 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 7-15 днiв

Час видачі:20 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 3 000 грн

Ставка в день:1.4%

Термiн позики: 1-56 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 20-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: 3000 - 50000 грн

Ставка в день:1.2%

Термiн позики: 56 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Під час оформлення кредиту в звичайному банку позичальник може зіткнутись з чималим списком проблем, серед яких стандартно займають першість: зіпсована кредитна історія через множинність позик, юний вік, тимчасове безробіття, перебування в декретній відпустці чи недостатній стаж роботи. Однак від того необхідність вирішення питання із фінансами, коли немає грошей на якісь термінові справи, нікуди не зникає. А розраховувати на великі банківські структури та позики не доводиться. При термінових обставинах існує дієва можливість оформити кредит на карту через банк ID без відмови швидким способом дистанційно.

Зазвичай подібні позики кредити онлайн через ID банкінг на потібний термін не відрізняються великими сумами позики – в середньому максимальний ліміт оформлення кредиту не може перевищувати позначки у 20 тисяч гривень. Проте в певних випадках і такої суми буде цілком достатньо для того, щоб дані гроші дозволили вирішити можливі фінансові труднощі вже зараз, у потрібний термін.

На цій сторінці представлені популярні перевірені мікрофінансові організації України, які готові видавати позики кредит онлайн на всій території нашої держави. Навпроти кожної пропозиції від МФО вказана максимально можлива сума першої позики, відсоткова денна ставка, термін погашення та можливій мінімальний та максимальний вік позичальника. Уважно перегляньте список та оберіть найкращі та вигідніші варіанти, терміни погашення й натисніть на кнопку «Отримати гроші». Після цього вас перекине на офіційний сайт організації й ви зможете продовжити оформлення кредиту онлайн позики на потрібну суму й термін.

Кредит онлайн через BankID

Позичальники, які бажають пройти процес реєстрації онлайн на сайті в МФО, можуть обирати, яким чином вони бажають зареєструватись для отримання позики. Серед варіантів буде банк ID, проте не всі розуміють, що таке онлайн кредит через банк ID.

Онлайн кредит через ID банкінг – це є все тією ж процедурою позики у мікрофінансової організації, лише з однією відмінністю. В такому випадку, використовуючи bankid, позичальник обирає ідентифікацію власної особи через базу даних свого банку за короткі терміни. Мікрофінансові установи України почали використовувати ID банкінг з 2021 року, оскільки таким чином можна суттєво прискорити процес оформлення позики та отримання кредиту в короткі терміни. Через це онлайн кредит при реєстрації за ID банкінгом в короткі терміни автоматизує процес отримання позики, що дозволяє отримати кредит на карту чи готівкою автоматом за 5-10 хвилин.

Взагалі, BankID від Національного банку України (НБУ) є спеціалізованою системою віддаленої ідентифікації, яка має на меті передачу персональних даних користувачів від банку, в якому позичальник має рахунок до МФО, яка надає користувачу кредитні послуги. Якщо говорити просто – вам більше не доведеться вводити щоразу власні персональні дані, а саме паспортні дані та дані картки платника податків на сайті мікрофінансової організації. Ваші надані дані автоматично підтягнуться з банку, в якому ви відкрили рахунок раніше. На даний момент більше 35 банків України підтримують опцію ID банку. Серед цих банків є найпопулярніші серед користувачів: ПриватБанк, Ощадбанк, Монобанк, ПУМБ, Райфайзен Банк, ОТП Банк тощо.

При оформлені кредиту через систему BankID у мікрофінансових організаціях відбувається максимальне спрощення процедури перевірки позичальника у малі терміни. Система надає можливість автоматичної передачі до МФО інформацію про клієнта. Так організація отримує наступні дані: ПІБ позичальника, його вік, адресу прописки, стан кредитної історії, контактні дані та інші наявні. Подібна перевірка через таку опцію скасовує необхідність заповнення анкети на сайті МФО вручну – всі дані автоматично підтягнуться до заявки самостійно у малі терміни.

Якщо з процесом роботи BankID все зрозуміло, залишається інше запитання – як обрати кредитора і не помилитись з позикою? На цій сторінці представлені надійні установи, які лояльно ставляться до позичальників. МФО через банк id проводить процедуру оформлення кредиту на картку онлайн швидко та миттєво в момент подачі заявки. Це може свідчити про благонадійність МФО. Якщо відбувається подібна перевірка, то це є прямим доказом того, що кредитор працює відповідно до вимог Національного банку України та не порушує чинного українського законодавства. Однак не лише цей фактор може свідчити про доброчесність МФО, через що її можна сміливо обирати для отримання кредиту онлайн. Позичальник також має придивитись до наступних умов співпраці:

 • Дізнайтесь мінімально та максимально можливу суму онлайн кредиту. Обов’язково вивчіть, чи є обмеження максимальної суми для першої позики. У більшості випадків постійним клієнтам мікрофінансової організації надаються суми від 15 тисяч гривень та більше. Однак ті, хто вперше вирішив спробувати взяти кредит в МФО через банк id, зможуть отримати не більше 3-5 тисяч гривень. Через це треба розуміти, яку суму вам зможуть надати на початку та розрахувати вистачить її чи ні.
 • Розмір відсоткової ставки. Від відсоткової ставки залежить вартість договору про кредит та розмір майбутньої переплати по ньому.
 • Перевіряйте наявність спеціальних вигідних пропозицій для нових клієнтів. Багато МФО надають можливість взяти кредит під 0 або 0.01%. Це дозволяє суттєво заощадити на першу позику.

Завжди ознайомлюйтесь з текстом договору перед його підписанням, щоб не мати зайвих проблем з обраною мікрофінансовою організацією. Щоб гарантовано отримати кредит без відмов в МФО через банк id онлайн в будь-який час доби, необхідно відповідати певним простим критеріям, які, в порівнянні з умовами банків, є дуже лояльними. Онлайн кредит з позикою може оформити майже будь-яка людина, однак кредитори з МФО, хоч і надають прості способи отримання грошей, все ж таки ретельно стежать за надійністю власних клієнтів та потенційних позичальників. Існує перелік обов’язкових вимог до осіб, що бажають отримати кредит онлайн миттєво:

 • Позичальник має досягти віку повноліття – 18 років. Оформити інтернет кредит може лише та особа, якій виповнилось на момент отримання кредиту 18 років. Окремі МФО висувають жорсткіші до віку вимоги та готові давати кредити лише старшим особам від 20-21 року.
 • Позичальник має мати українське громадянство. Заповнюючи анкету обов’язково треба зазначити паспортні дані з документа старого зразка або ID-картки. МФО не видають позики кредити онлайн іноземцям.
 • Позичальник має надати картку платника податків. Згідно з чинним законодавством України для власних громадян передбачається відмовитись від ІПН, до прикладу, з релігійних міркувань. Однак мікрофінансові компанії дуже рідко погоджують заявки на кредит особам, яких не можливо перевірити за даним кодом. Більшість анкет на отримання кредиту онлайн швидко цілодобово є спеціальне поле з кодом, яке обов’язкове для заповнення. Без нього неможливо навіть подати заявку на кредит від МФО.
 • Позичальник має надати українську прописку. В анкеті позичальника просять надати адресу прописки та адресу фактичного місця проживання. При відсутності прописки може виникнути ситуація відмови в кредитувані, оскільки такий клієнт автоматично підпадає в системі під категорію «неблагонадійний» та не може гарантувати погашення кредиту.

Існують також додаткові вимоги, які є суто індивідуального характеру. Так, до прикладу, кредитори часто відмовляють у позиках чинним військовослужбовцям, оскільки останні мають законне право допускати прострочення та сплачувати штрафи за договорами. Мікрофінансові установи також ретельно вивчають факт працевлаштування потенційного позичальника. Звісно, ніхто не буде просити сканувати та надавати копію трудової книжки, проте вказати найменування організації та власну посаду необхідно.

Наразі в Україні немає спеціального законодавства, яке могло б регулювати будь-які небанківські мікрокредити та займи. Ринок онлайн кредитів та позик, по суті, регулюється за певною системою. Ринок позик, на якому працюють мікрофінансові організації, також перебуває під законодавчим полем. Діяльність компанії, яка працює в сфері спеціалізації з позик через банк id та не тільки, буде регулюватись законами, які відповідають за електронну комерцію та фінансові послуги.

Таким чином, роботу та діяльність діючих МФО буде регулювати НБУ. Оскільки саме дана державна установа може надавати кредиторам ліцензії, без яких вони не мають законного права здійснювати роботу з позичальниками. Національний банк України додатково відстежує роботу мікрофінансових компаній, та реагує на скарги позичальників, якщо виникає така потреба.

Яку суму можна взяти в кредит через Банк ID у МФО

На даний момент українські мікрофінансові організації стають популярнішими кожного дня. Такі установи постійно активно розвиваються, підлаштовуються під потреби аудиторії. Якщо ще десяток років тому можна було оформити кредит на невелику суму, яка сягала до 3 тисяч гривень, сьогодні позичальник має змогу взяти в кредит більші суми – від 10 до 30 тисяч гривень в окремих організаціях. В середньому, обмеження по сумі кредиту можуть коливатись в межах 10-15 тисяч гривень. 

Перш за все, необхідно чітко розуміти, що компанія видає позики на короткі терміни. Певні МФО готові давати гроші в борг на 14-21 днів, хоча більшість пропонує термін до 31 дня. Коли закінчується вказаний термін, позичальник має змогу продовжити термін дії договору по кредиту онлайн. Однак доведеться сплатити компанії нараховані за минулий період відсотки. В середньому відсоткові ставки в мікрофінансових організаціях України будуть становити від 0.8 до 3% за добу.

МФО мають максимально лояльне ставлення до своїх клієнтів, однак можуть обмежувати певних осіб та відхиляти заявки на отримання позики. Сам процес оформлення кредиту онлайн є простим та доступним. І через це багато хто помилково завчасно вважає, що йому жодним чином не відмовлять в отримані кредиту. Однак це працює не зовсім так. Отримати відмову в кредиті в МФО через банк id можна через певні причини:

 • Позичальник зазначив в анкеті помилково або свідомо некоректні власні дані. Під час перевірки анкети ці помилки було виявлено і система автоматично відхилила таку заявку. Через подібні випадки рекомендується позичальникам уважніше заповнювати поля онлайн-анкети, ретельно перевіряти інформацію, яку надають.
 • Позичальник не відповідає актуальним вимогам МФО. Ознайомитись з вимогами можна на сайті обраної організації заздалегідь, щоб потім не марнувати час. Так, до прикладу, є такі компанії, які надають онлайн кредити лише тим особам, яким вже виповнилось 22 роки. Тому людині 18-ти років точно відмовлять в отримані кредиту.
 • При наявності дуже поганої кредитної історії та бані в інших МФО. Мікрофінансові організації, хоч і мають лояльне ставлення до потенційних позичальників, однак не будуть ризикувати грошима через осіб з максимально поганою кредитною історією. Якщо кредитна історія зіпсована незначно, тоді компанія проявить лояльність та погодить кредит, якщо ця особа найближчим часом закриє борг за наявними штрафами.
 • Якщо виявлене велике кредитне навантаження на особу. Дуже рідко видають кредити тим користувачам, які вже мають за плечима кілька взятих мікрокредитів на велику суму. МФО добре розуміє, що в будь-який момент позичальник може фактично стати банкрутом.

Не завжди мікрофінансові організації будуть називати причини відмови. Часто бувають ситуації, коли одна установа без коливань видає кредит на необхідну суму, а інша відмовляє в грошах.

Важливим моментом є знання, як правильно розрахувати відсотки за онлайн кредитом. Щоб провести розрахунок за чинним договором не потрібно згадувати складні математичні обчислення. Позичальнику достатньо знати загальну суму одержуваних грошей, термін виплати кредиту та відсоткову ставку.

До прикладу, при оформлені позики на 20 000 гривень на 20 днів під 1.5%, необхідно провести простий розрахунок:

20 000*1.5% = 300 гривень – це сума відсотків, які будуть нараховуватись за 1 добу користування кредитом;

300*20 = 6000 гривень – це загальний розмір відсотків за весь період. Тобто, щоб погасити кредит, клієнту необхідно буде виплатити 20 000 + 6000 = 26 000 гривень.

Переваги кредитів через Банк ІД

В першу чергу, такі мікрофінансові організації пропонують клієнтам гроші під високий відсоток, якщо порівнювати з умови кредиту в банках. Однак натомість від позичальника не вимагається зовсім нічого, окрім паспортних даних та власного номеру мобільного телефону. Кредит на потрібну суму можна отримати на тривалий термін. А час оформлення в середньому становить до 1 місяця. Проте існують і такі МФО, які можуть запропонувати швидке кредитування без перевірок та довідок з реєстрацією через банк ID терміном від 2 до 6 місяців. На нашому сайті ви зможете знайти такі установи.

При отримані кредитних коштів на карту на певні терміни, існує обов’язкова умова – ця карта має належати та бути оформленою лише на безпосередньо заявника. При віддаленому звернені до МФО онлайн, ви зможете отримати потрібну суму в будь-який день, час доби без черги та довгих бюрократичних процесів. Позичальник може перебувати в будь-якому місті України чи за кордоном – головне мати українське громадянство та прописку. Відсутність жорстких вимог до позичальників перетворює кредит без відмов онлайн найпростішим методом позичання грошей в борг у терміновому порядку.

Завдяки інноваційним процесам при подачі заявки в МФО через банк id, багаторазово збільшується швидкість реєстрації та отримання кредиту на карту чи готівкою. До того ж зростає процес верифікації особи, мінімізується кількість припущених помилок в анкеті заявника, оскільки вся інформація підтягується автоматично з банку. Такий процес не потребує купи документів та додаткових довідок, а також зменшує контакти для отримання кредитних коштів. Ви маєте змогу отримати кредит онлайн через банк ID без набридливих дзвінків родичам.

Оформіть зараз потрібний онлайн кредит через банк ID без відмови

Завдяки спрощеній системі верифікації, яка використовується вже частіше серед різноманітних сайтів та ресурсів, проводиться підключення по захищених каналах зв’язку в короткий термін. Також помітна поступова можливість роботи функції взяти кредит через BankID, яка щоденно стає більш популярною та необхідною серед мікрофінансових організацій. Завдяки наявності такої системи на сайті, МФО має ряд власних вигод від роботи:

 • Надані позичальником дані є достовірними. Оскільки Національний банк записує всю інформацію про клієнта при оформлені картки, то МФО згодом отримує всі необхідні дані: ПІБ, скановані копії паспорта та картки платника податків, адреса прописки тощо. Через це ризик видачі кредиту онлайн на карту цілодобово шахраям можна виключити.
 • Немає необхідності заморочуватись через відсутність копії потрібних документів.
 • Лояльність та довіра з боку позичальника збільшується, оскільки наявність такої системи підтверджує серйозність організації.

МФО намагаються також піклуватися про час та зручність своїх клієнтів, тому сервіси постійно додають оновлені функціонали в особистому кабінеті, до яких входять також безпечні реєстрації. Завдяки безпечній реєстрації взяти кредит онлайн стало набагато зручніше та простіше. До того ж процес інтуїтивно зрозумілий на практиці.

Спочатку у формі реєстрації необхідно відшукати поле входу через BankID. Далі відкриється перелік українських банків, серед яких треба обрати свій та залогінитись в системі за стандартною процедурою – ввести логін та пароль, додати перевірочний код, який вам надішлють. Вся інформація з особистого кабінету вашого банку автоматично перенесеться в анкету реєстрації в МФО. Через це перший етап реєстрації відбувається миттєво.

Варто знати, що при оформлені кредиту по системі BankID, ви автоматично надаєте власну згоду на обробку персональних даних та внесення їх в анкету та базу МФО. Перед тим, як перейти на наступний етап, перевірте актуальність, повноту та коректність даних. Якщо ви знайшли невідповідність, просто виправте невірну інформацію чи доповніть її, якщо вона відсутня.

Якщо ви починаєте договір з фінансовою організацією (отримуєте пенсію чи зарплату, кредит, відкриваєте депозитний рахунок тощо), банк буде брати у вас повний пакет документів та довідок, потребує фото, яке вноситься в базу даних. Щоб зекономити час не повторювати одні й ті ж процедури в інших організаціях, ви можете підтверджувати свою особистість завдяки спеціальній системі. Це робить всі процеси легшими та зрозумілими, як, до прикладу, при необхідності взяти кредит в МФО через банк id.

Юридична інформація та ліцензії
МФО Юридична інформація
CreditPlus
 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230
 • Ліцензія: ФК № 870 від 28.02.2017
 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А
 • Телефон: 0 (800) 753-363
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
MyCredit
 • Юридична особа: ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924
 • Ліцензія: IK № 146 від 20.10.2015
 • Адреса: 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б
 • Телефон: 0 800 214 111, (073) 369 41 11, (067) 369 41 11, (050) 369 41 11
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 584%
Є-Грошi
 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600
 • Ліцензія: ФК № 974 від 16.01.2018
 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10
 • Телефон: 0 800 300 330
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Бистрозайм
 • Юридична особа: ТОВ "ПРОСТІ ЗАЙМИ". Код ЄДРПОУ: 40858239
 • Ліцензія: № 1803 від 23.07.2015
 • Адреса: 69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 39-А, оф. 25
 • Телефон: 0 800 507 570
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 511%
Moneyveo
 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246
 • Ліцензія: IK № 105 від 21.03.2013
 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх
 • Телефон: 0 800 21 9393
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 620,5%
Alex Credit
 • Юридична особа: ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335
 • Ліцензія: ФК № 930 від 08.08.2017
 • Адреса: 49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх
 • Телефон: (097) 618 64 64, (099) 618 64 64, (093) 618 64 64
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 620,5%
Cashberry
 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 40284315
 • Ліцензія: ФК № 756 від 07.06.2016
 • Адреса: 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
 • Телефон: (098) 415 18 18, (050) 415 18 18, (093) 415 18 18
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Ваша Готівочка
 • Юридична особа: ТОВ "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ". Код ЄДРПОУ: 41885310
 • Ліцензія: ФК № 1188 від 11.04.2019
 • Адреса: 54029, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, буд. 28, каб. 7
 • Телефон: 0 800 202 404
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
CCloan
 • Юридична особа: ТОВ "СС ЛОУН". Код ЄДРПОУ: 40071779
 • Ліцензія: ФК № 737 від 14.04.2016
 • Адреса: 01004, м. Київ, вул. Басейна, 6
 • Телефон: (044) 222 77 33
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602%
Качай Гроші
 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872
 • Ліцензія: ФК № 999 від 15.03.2018
 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204
 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
SOS credit
 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128
 • Ліцензія: IK № 144 від 20.08.2015
 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23
 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767
 • APR (річна відсоткова ставка): 363,18%
Global Credit
 • Юридична особа: ТОВ "Глобал Кредит". Код ЄДРПОУ: 38266014
 • Ліцензія: IK № 96 від 04.12.2012
 • Адреса: 01021, Україна, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
 • Телефон: (097) 097 8888, (067) 327 2080, (044) 466 2888
 • APR (річна відсоткова ставка): 622%
Швидко Гроші
 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833
 • Ліцензія: КУ № 897 від 28.02.2017
 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
 • Телефон: 0 800 50 10 20
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
CreditUp
 • Юридична особа: ТОВ "ВЕЛЛФІН". Код ЄДРПОУ: 39952398
 • Ліцензія: IK № 148 від 27.10.2015
 • Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48
 • Телефон: 0 800 60 35 61, (050) 304 77 55, (098) 304 77 55
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 720%
Loany
 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637
 • Ліцензія: IK № 168 від 02.06.2016
 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 600%
MoneyBoom
 • Юридична особа: ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990
 • Ліцензія: IK № 126 від 15.05.2014
 • Адреса: 01033, Київ, вул. Жилянська, 41
 • Телефон: 0 800 301 008
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 638,75%
Money4you
 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369
 • Ліцензія: № 803 від 07.05.2019
 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87
 • Телефон: 0 800 330 024
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 675%
Credit7
 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492
 • Ліцензія: № 529 від 04.04.2019
 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318
 • Телефон: 0 800 33 07 33
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Forzacredit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ФОРЗА". Код ЄДРПОУ: 41762679
 • Ліцензія: ФК № 1009 від 27.03.2018
 • Адреса: м. Київ, вул. В. Хвойки, буд. 15/15
 • Телефон: 0 800 300 770
 • APR (річна відсоткова ставка): 675,25%
Dinero
 • Юридична особа: ТОВ "ІНСТАФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43449827
 • Ліцензія: № 1531 від 23.06.2020
 • Адреса: 03035, вул. Сурікова 3А, м. Київ
 • Телефон: 067 326 2233, 073 326 2233, 050 326 2233
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Miloan
 • Юридична особа: ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607
 • Ліцензія: IK № 176 від 14.07.2016
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21
 • Телефон: (044) 337 36 67
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
MisterCash
 • Юридична особа: ТОВ "ЕКВІФІН УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42987483
 • Ліцензія: ФK № 1251 від 19.09.2019
 • Адреса: 01024, м. Київ, вул. Басейна, будинок 6
 • Телефон: 0 800 750 584
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602,25%
Монетка
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "Фінанс Інновація". Код ЄДРПОУ: 41146462
 • Ліцензія: ФK № 898 від 18.05.2017
 • Адреса: м. Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, оф. 520
 • Телефон: (098) 760 68 68
 • APR (річна відсоткова ставка): 407,16%
TOP Credit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ДЖОБЕР". Код ЄДРПОУ: 41939706
 • Ліцензія: ФK № 1108 від 03.10.2018
 • Адреса: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 8
 • Телефон: 0 800 210 177
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Гроші Всім
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ВЕРОНА". Код ЄДРПОУ: 41602157
 • Ліцензія: ФK № 964 від 05.12.2017
 • Адреса: 04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, 8, корп. 6
 • Телефон: 0 800 216 777
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
КФ.ЮА
 • Юридична особа: ТОВ "КФ.ЮА". Код ЄДРПОУ: 41940643
 • Ліцензія: ФK № 1018 від 11.04.2018
 • Адреса: 03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602
 • Телефон: 0 (800) 300 088
 • APR (річна відсоткова ставка): 726%
VeroCash
 • Юридична особа: ТОВ "ІЗІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 36183990
 • Ліцензія: ІK № 53 від 12.02.2009
 • Адреса: 04210, м Київ, Оболонська набережна 15, корпус 4
 • Телефон: 0 800 606 100
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602,25%
Mywallet
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ВОЛЛЄТ". Код ЄДРПОУ: 41336730
 • Ліцензія: ФK № 943 від 28.09.2017
 • Адреса: 04070, м. Київ, вулиця Боричів Тік, буд. 30
 • Телефон: 0 800 211-049
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
Zecredit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361
 • Ліцензія: ФK № 1107 від 03.10.2018
 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6
 • Телефон: (044) 333 83 85
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Кошельок
 • Юридична особа: ТОВ "КОШЕЛЬОК". Код ЄДРПОУ: 40842831
 • Ліцензія: № 432 від 28.02.2017
 • Адреса: 08135, Київська обл., с. Чайки, вул. Антонова, 8А
 • Телефон: (095) 238-20-20
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 591%
Credit1
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ІНКАСО ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43422302
 • Ліцензія: ФК № 1330 від 27.01.2020
 • Адреса: 03035, м. Київ, вул. Сурикова, 3, корпус 8Б
 • Телефон: 044 374 15 21
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 702%
CreditBox
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "Н.А.ГРУП". Код ЄДРПОУ: 43240883
 • Ліцензія: ФК № 1286 від 05.12.2019
 • Адреса: 04211, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 6, корп. 1
 • Телефон: 044 247 67 27
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 584%
CreditKasa
 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598
 • Ліцензія: № 2401 від 08.06.2017
 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
 • Телефон: (044) 333 52 22
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
Cashpoint
 • Юридична особа: ТОВ «БІ ЕЛ ДЖИ МІКРОФІНАНС». Код ЄДРПОУ: 37615055
 • Ліцензія: IK № 81 від 01.09.2011
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101, офіс 601
 • Телефон: 0 (800) 30-30-32
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 726%
Ewa Cash
 • Юридична особа: ТОВ «ФК «ТАЙГЕР ФІНАНС». Код ЄДРПОУ: 43561909
 • Ліцензія: ФK № В0000150 від 08.02.2021
 • Адреса: 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28
 • Телефон: (044) 300 29 62
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 548%
Tradition
 • Юридична особа: ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ». Код ЄДРПОУ: 43509084
 • Ліцензія: ФК № 1382 від 06.04.2020
 • Адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, буд. 1
 • Телефон: 0 800 400 300
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 183%
SelfieCredit
 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069
 • Ліцензія: ФК № В0000369 від 21.09.2021
 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
 • Телефон: 044 333 43 56
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 694%
Нові Кредити
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351
 • Ліцензія: ФК № 1062 від 19.07.2018
 • Адреса: 02068, м. Київ, проспект Петра Григоренка, 5-А
 • Телефон: 0 800 301 008
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 1095%