Тільки найкращі кредитні пропозиції

Кредит: до 10 000 грн

Ставка в день: 1.5%

Термiн позики: 15 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 40 000 грн

Ставка в день: 1.3%

Термiн позики: 3-6 днiв

Час видачі: 15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-15 днiв

Час видачі: 15 хв

Графiк: 12/5

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 10 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-20 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0,01%

Термiн позики: 5-30 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 50 000 грн

Ставка в день: %

Термiн позики: 36 міс

Час видачі: 1 хв

Графiк:

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 12 000 грн

Ставка в день:2%

Термiн позики: 1-70 днiв

Час видачі:20 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 25 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 20 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 22 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:8 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 7-20 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 7-15 днiв

Час видачі:20 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 3 000 грн

Ставка в день:1.4%

Термiн позики: 1-56 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 20-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: 3000 - 50000 грн

Ставка в день:1.2%

Термiн позики: 56 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Часом в житті людини відбуваються несподівані раптові події, які потребують терміново невеликої суми грошей. Така сума може коливатись в межах кількох тисяч гривень і потребується буквально на декілька днів. Першим варіантом, звісно, є попросити гроші в борг у родичів чи друзів, однак не завжди таке прохання можуть задовольнити через різні причини. Саме тому існує великий попит на маленький, невеликий кредит. Міні кредит або позика можна швидко в будь-який час доби оформити в спеціалізованих фінансових установах – мікрофінансових організаціях.

Мінімальною сумою в МФО, яку можна взяти в борг на невеликий термін, є 100 гривень. Брати кредит в банку задля настільки маленької суми просто немає сенсу, оскільки на оформлення кредиту піде дуже багато часу, доведеться надавати купу документів, та й сам банк в результаті відмовить у такій незначній сумі. Кредитна спілка навпаки дозволяє взяти міні займ в режимі онлайн в будь-який день та час доби. І на це доведеться витратити не так багато часу. Розмір кредиту в МФО може бути різним в залежності від встановлених меж самою організацією. Так, кредит коливається в межах від 100 гривень до 15-20 тисяч. Термін погашення кредиту може становити як декілька днів, так до 31 дня.

Оформлення міні кредиту на карту: онлайн послуги від МФО та мікропозик

Оформити міні кредити можна двома основними шляхами: на сайті обраної мікрофінансової установи або ж в найближчому відділені, якщо воно є у вашому місті. Взяти доступний кредит онлайн на карту є найбільш зручним та швидким способом, оскільки кредит буде оформлено онлайн за 5 хвилин, не виходячи з дому. Взяти гроші в борг можна дистанційно з будь-якого населеного пункту України. Для цього необхідно мати лише смартфон, ноутбук чи планшет з виходом до мережі інтернет.

Будь-яка фінансова спілка має власний сайт, на якому необхідно пройти стандартну процедуру реєстраціїта подати заявку на сайті. Для реєстрації власного кабінету на сайті МФО необхідно вказати персональні дані, які мають бути суворо достовірними. Після цього достатньо подати заявку на оформленні позики. Заявка на отримання кредиту буде розглядатись модераторами протягом однієї години. Інколи вони розглядаються майже миттєво. Результат, тобто відповідь на заявку, позичальник отримає листом, який надійде на вказану при реєстрації електронну скриньку.

Якщо спілка вирішила дати позитивне рішення за вашою заявкою, а таке відбувається у 90% поданих заявок, вам залишається лише підписати електронний договір про кредит. Після підпису на вказану в профілі банківську картку надійде обрана сума кредиту. Зазвичай, більшість мікрофінансових установ готові оформити перший кредит позичальнику під дуже вигідні проценти, які становлять 0.01%. Однак така акція є одноразовою, тому при наступному кредитуванню в цій же МФО, процентна ставка буде збільшена до 1-3% за день. Величина ставки залежить від політики конкретних мікрофінансових установ та відрізняється. Важливо враховувати дану обставину під час оформлення кредиту, щоб виключити можливість невиплат та прострочень погашення боргу. Прострочення та невиплати негативно впливають на кредитну історію позичальника.

Міні кредити є одним з найлегших та доступніших варіантів вирішення будь-яких фінансових проблем. Однак перед оформленням заявки на кредит готівкою чи на карту, необхідно враховувати певні нюанси. В першу чергу, взяти кредит онлайн – це забути про черги в установі та дзвінки. Клієнт мікрофінансових організацій робить все вдома, оскільки йому не потрібно ходити до офісу. Кредит онлайн має автоматизований процес подачі заявки, оскільки проводиться в мережі. Для того, щоб оформити кредит онлайн швидко достатньо:

 • Вказати суму та термін позики;
 • Заповнити анкету на сторінці, вказавши необхідні персональні дані для верифікації;
 • Прив’язати до особистого кабінету карту будь-якого українського банку, куди й будуть проводитись кредитні гроші.

Після того, як мікрофінансова установа погоджує доступні кредити, клієнт має змогу отримати міні кредит в режимі онлайн. Головне в такому процесі не забувати своєчасно виплачувати борг по кредиту, оскільки в разі несплати або прострочки, компанія стане нараховувати позичальнику великі штрафні відсотки та пені. Якщо ви з будь-яких причин не маєте змоги погасити кредит вчасно, у термін, який вказано в договорі, рекомендуємо скористатись послугою пролонгації – продовженням терміну виплати. Однак дізнатись про наявність та умови даної послуги в обраному МФО краще перед подачею заявки на кредит.

Будь-які міні кредити потребують контролю та уваги до власних фінансів, а також точних розрахунків термінів погашення перед тим, як позичальник оформлює позику. Якщо ви звертаєтесь в банк за кредитом, працівники попросять надати повний пакет документів, серед яких мають бути безліч різних довідок. В системі мікрокредитування немає такої бюрократії, оскільки від клієнта потребують лише завантажити на сайт від скановану копію паспорта з українським громадянством та пропискою, а також скан картки платника податків.

Якщо говорити про кредитну історію, МФО не потребують, щоб вона була бездоганною. Мікрофінансові установи лояльно ставляться до позичальників, тому міні займ видається без заставного майна або поручителів. Саме тому мікрокредитування є ефективною реальною можливістю за декілька хвилин отримати в борг невелику суму грошей на будь-які потреби.

Переваги міні позики

Отримати міні позики на карту терміново – це дуже вигідний та швидкий кредит на всі можливі випадки життя. До того ж, такі кредити є тією фінансовою допомогою, яка не потребує перевірок, відмови та зайвих запитань. Необхідна сума грошей видається в день звернення, а лояльні та гнучкі умови надання кредитів потрібних розмірів позики для позичальників роблять процес легким та приємним. МФО дозволяють брати позики студентам, пенсіонерам та безробітним, які досягли необхідного віку. Гроші на карту або готівкою можна отримати в режимі онлайн, тому не потрібно збиратись, їхати в офіс та витрачати час на дорогу та черги. Міні позики мають багато переваг, серед яких важливо виділити:

 • Оформлення заявки на позику кредит готівкою відбувається цілодобово, без графіку роботи та обідніх перерв. Інколи на сайтах МФО також періодично проводяться технічні роботи, проте про них попереджають заздалегідь через повідомлення або на сайті.
 • МФО готові видавати міні позики навіть позичальникам з поганою кредитною історією. Тобто, особи, які вже встигли зарекомендувати себе в стандартних банках як не дуже відповідального позичальника, в мікрофінансових установах може отримати потрібну суму кредиту. А її негативне фінансове минуле не має впливу на цей процес.
 • МФО, які зазначені в нашому переліку, пропонують вигідні відсотки та термін кредиту терміном максимум до 30 днів, через що умови повністю відповідають собі.
 • Щоб отримати міні позику не потрібно надавати жодні довідки про дохід чи оформлювати поручителя. Все, що необхідно – мінімальна кількість найважливіших документів для верифікації особи та картка українського банку.
 • Для того, щоб МФО надала кредит онлайн без відмови, важливо коректно та правдиво вказувати реальні свідчення. В протилежному випадку позичальник не отримає необхідні гроші.
 • Для заповнення форми та реєстрації знадобиться до 30 хвилин. А обрана сума кредиту перерахується на прив’язану карту протягом 15 хвилин з моменту погодження заявки.

Всі процеси в цілому відбуваються дуже швидко, оскільки не всі банки можуть запропонувати оформити кредит за такий короткий термін. Саме тому мікрофінансові установи є кращим вибором для міні кредитів.

Кому видають міні позику?

Для того, щоб отримати мікрокредит, необхідно виконати встановлені умови для позичальника. Будь-які цілодобові або термінові міні позики онлайн надають низку умов, дотримання яких гарантує клієнту безпроблемне оформлення позики та вчасне погашення заборгованості. Для того, щоб МФО надав позичальнику мінімальну суму в борг, позичальник має відповідати наступним стандартним критеріям:

 1. Мати українське громадянство та прописку;
 2. Досягнути встановленого МФО віку позичальника, який в більшості випадків становить від 18 до 70 років.
 3. Мати активну карту будь-якого українського банку, яка має в запасі термін дії пластика.
 4. Мати надійне джерело стабільного доходу офіційне або неофіційне. Хоча мікрокредити також спокійно видають не лише працевлаштованим позичальникам, але й пенсіонерам, студентам, мамам в декреті та іншим категоріям населення.
 5. Мати стабільний безперебійний доступ до інтернету, оскільки кредит видається цілодобово в режимі онлайн. Через що можна брати потрібну суму грошей, перебуваючи у будь-які точці світу.

Якщо ви стаєте клієнтом мікрофінансових установ, ви отримуєте змогу взяти в борг кредитні кошти на вигідних умовах. Кредитування в МФО, які подані на нашій сторінці, є прозорим та не передбачає приховані комісії та подібні невигідні умови.

Юридична інформація та ліцензії
МФО Юридична інформація
CreditPlus
 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230
 • Ліцензія: ФК № 870 від 28.02.2017
 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А
 • Телефон: 0 (800) 753-363
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
MyCredit
 • Юридична особа: ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924
 • Ліцензія: IK № 146 від 20.10.2015
 • Адреса: 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б
 • Телефон: 0 800 214 111, (073) 369 41 11, (067) 369 41 11, (050) 369 41 11
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 584%
Є-Грошi
 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600
 • Ліцензія: ФК № 974 від 16.01.2018
 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10
 • Телефон: 0 800 300 330
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Бистрозайм
 • Юридична особа: ТОВ "ПРОСТІ ЗАЙМИ". Код ЄДРПОУ: 40858239
 • Ліцензія: № 1803 від 23.07.2015
 • Адреса: 69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 39-А, оф. 25
 • Телефон: 0 800 507 570
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 511%
Moneyveo
 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246
 • Ліцензія: IK № 105 від 21.03.2013
 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх
 • Телефон: 0 800 21 9393
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 620,5%
Alex Credit
 • Юридична особа: ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335
 • Ліцензія: ФК № 930 від 08.08.2017
 • Адреса: 49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх
 • Телефон: (097) 618 64 64, (099) 618 64 64, (093) 618 64 64
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 620,5%
Cashberry
 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 40284315
 • Ліцензія: ФК № 756 від 07.06.2016
 • Адреса: 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
 • Телефон: (098) 415 18 18, (050) 415 18 18, (093) 415 18 18
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Ваша Готівочка
 • Юридична особа: ТОВ "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ". Код ЄДРПОУ: 41885310
 • Ліцензія: ФК № 1188 від 11.04.2019
 • Адреса: 54029, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, буд. 28, каб. 7
 • Телефон: 0 800 202 404
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
CCloan
 • Юридична особа: ТОВ "СС ЛОУН". Код ЄДРПОУ: 40071779
 • Ліцензія: ФК № 737 від 14.04.2016
 • Адреса: 01004, м. Київ, вул. Басейна, 6
 • Телефон: (044) 222 77 33
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602%
Качай Гроші
 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872
 • Ліцензія: ФК № 999 від 15.03.2018
 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204
 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
SOS credit
 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128
 • Ліцензія: IK № 144 від 20.08.2015
 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23
 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767
 • APR (річна відсоткова ставка): 363,18%
Global Credit
 • Юридична особа: ТОВ "Глобал Кредит". Код ЄДРПОУ: 38266014
 • Ліцензія: IK № 96 від 04.12.2012
 • Адреса: 01021, Україна, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
 • Телефон: (097) 097 8888, (067) 327 2080, (044) 466 2888
 • APR (річна відсоткова ставка): 622%
Швидко Гроші
 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833
 • Ліцензія: КУ № 897 від 28.02.2017
 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
 • Телефон: 0 800 50 10 20
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
CreditUp
 • Юридична особа: ТОВ "ВЕЛЛФІН". Код ЄДРПОУ: 39952398
 • Ліцензія: IK № 148 від 27.10.2015
 • Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48
 • Телефон: 0 800 60 35 61, (050) 304 77 55, (098) 304 77 55
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 720%
Loany
 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637
 • Ліцензія: IK № 168 від 02.06.2016
 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 600%
MoneyBoom
 • Юридична особа: ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990
 • Ліцензія: IK № 126 від 15.05.2014
 • Адреса: 01033, Київ, вул. Жилянська, 41
 • Телефон: 0 800 301 008
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 638,75%
Money4you
 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369
 • Ліцензія: № 803 від 07.05.2019
 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87
 • Телефон: 0 800 330 024
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 675%
Credit7
 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492
 • Ліцензія: № 529 від 04.04.2019
 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318
 • Телефон: 0 800 33 07 33
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Forzacredit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ФОРЗА". Код ЄДРПОУ: 41762679
 • Ліцензія: ФК № 1009 від 27.03.2018
 • Адреса: м. Київ, вул. В. Хвойки, буд. 15/15
 • Телефон: 0 800 300 770
 • APR (річна відсоткова ставка): 675,25%
Dinero
 • Юридична особа: ТОВ "ІНСТАФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43449827
 • Ліцензія: № 1531 від 23.06.2020
 • Адреса: 03035, вул. Сурікова 3А, м. Київ
 • Телефон: 067 326 2233, 073 326 2233, 050 326 2233
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Miloan
 • Юридична особа: ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607
 • Ліцензія: IK № 176 від 14.07.2016
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21
 • Телефон: (044) 337 36 67
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
MisterCash
 • Юридична особа: ТОВ "ЕКВІФІН УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42987483
 • Ліцензія: ФK № 1251 від 19.09.2019
 • Адреса: 01024, м. Київ, вул. Басейна, будинок 6
 • Телефон: 0 800 750 584
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602,25%
Монетка
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "Фінанс Інновація". Код ЄДРПОУ: 41146462
 • Ліцензія: ФK № 898 від 18.05.2017
 • Адреса: м. Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, оф. 520
 • Телефон: (098) 760 68 68
 • APR (річна відсоткова ставка): 407,16%
TOP Credit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ДЖОБЕР". Код ЄДРПОУ: 41939706
 • Ліцензія: ФK № 1108 від 03.10.2018
 • Адреса: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 8
 • Телефон: 0 800 210 177
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Гроші Всім
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ВЕРОНА". Код ЄДРПОУ: 41602157
 • Ліцензія: ФK № 964 від 05.12.2017
 • Адреса: 04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, 8, корп. 6
 • Телефон: 0 800 216 777
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
КФ.ЮА
 • Юридична особа: ТОВ "КФ.ЮА". Код ЄДРПОУ: 41940643
 • Ліцензія: ФK № 1018 від 11.04.2018
 • Адреса: 03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602
 • Телефон: 0 (800) 300 088
 • APR (річна відсоткова ставка): 726%
VeroCash
 • Юридична особа: ТОВ "ІЗІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 36183990
 • Ліцензія: ІK № 53 від 12.02.2009
 • Адреса: 04210, м Київ, Оболонська набережна 15, корпус 4
 • Телефон: 0 800 606 100
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602,25%
Mywallet
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ВОЛЛЄТ". Код ЄДРПОУ: 41336730
 • Ліцензія: ФK № 943 від 28.09.2017
 • Адреса: 04070, м. Київ, вулиця Боричів Тік, буд. 30
 • Телефон: 0 800 211-049
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
Zecredit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361
 • Ліцензія: ФK № 1107 від 03.10.2018
 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6
 • Телефон: (044) 333 83 85
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Кошельок
 • Юридична особа: ТОВ "КОШЕЛЬОК". Код ЄДРПОУ: 40842831
 • Ліцензія: № 432 від 28.02.2017
 • Адреса: 08135, Київська обл., с. Чайки, вул. Антонова, 8А
 • Телефон: (095) 238-20-20
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 591%
Credit1
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ІНКАСО ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43422302
 • Ліцензія: ФК № 1330 від 27.01.2020
 • Адреса: 03035, м. Київ, вул. Сурикова, 3, корпус 8Б
 • Телефон: 044 374 15 21
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 702%
CreditBox
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "Н.А.ГРУП". Код ЄДРПОУ: 43240883
 • Ліцензія: ФК № 1286 від 05.12.2019
 • Адреса: 04211, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 6, корп. 1
 • Телефон: 044 247 67 27
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 584%
CreditKasa
 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598
 • Ліцензія: № 2401 від 08.06.2017
 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
 • Телефон: (044) 333 52 22
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
Cashpoint
 • Юридична особа: ТОВ «БІ ЕЛ ДЖИ МІКРОФІНАНС». Код ЄДРПОУ: 37615055
 • Ліцензія: IK № 81 від 01.09.2011
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101, офіс 601
 • Телефон: 0 (800) 30-30-32
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 726%
Ewa Cash
 • Юридична особа: ТОВ «ФК «ТАЙГЕР ФІНАНС». Код ЄДРПОУ: 43561909
 • Ліцензія: ФK № В0000150 від 08.02.2021
 • Адреса: 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28
 • Телефон: (044) 300 29 62
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 548%
Tradition
 • Юридична особа: ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ». Код ЄДРПОУ: 43509084
 • Ліцензія: ФК № 1382 від 06.04.2020
 • Адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, буд. 1
 • Телефон: 0 800 400 300
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 183%
SelfieCredit
 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069
 • Ліцензія: ФК № В0000369 від 21.09.2021
 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
 • Телефон: 044 333 43 56
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 694%
Нові Кредити
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351
 • Ліцензія: ФК № 1062 від 19.07.2018
 • Адреса: 02068, м. Київ, проспект Петра Григоренка, 5-А
 • Телефон: 0 800 301 008
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 1095%