Тільки найкращі кредитні пропозиції

Кредит: до 10 000 грн

Ставка в день: 1.5%

Термiн позики: 15 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 40 000 грн

Ставка в день: 1.3%

Термiн позики: 3-6 днiв

Час видачі: 15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-15 днiв

Час видачі: 15 хв

Графiк: 12/5

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 10 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-20 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0,01%

Термiн позики: 5-30 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 50 000 грн

Ставка в день: %

Термiн позики: 36 міс

Час видачі: 1 хв

Графiк:

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 12 000 грн

Ставка в день:2%

Термiн позики: 1-70 днiв

Час видачі:20 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 25 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 20 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 22 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:8 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 7-20 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 7-15 днiв

Час видачі:20 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 3 000 грн

Ставка в день:1.4%

Термiн позики: 1-56 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 20-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: 3000 - 50000 грн

Ставка в день:1.2%

Термiн позики: 56 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит на карту без дзвінків і перевірок

Кожна людина в будь-який момент може відчути потребу у миттєвій додатковій фінансовій допомозі. Розв’язання подібної проблеми, в залежності від характеру та сприйняття людини, може відбуватись різним чином: хтось позичає гроші у родичів, друзів чи знайомих, хтось вирішує звернутись в банк з метою отримання кредиту. Однак, як вказує практика, подібні спроби не завжди приводять до бажаного результату. Банки часто можуть відмовляти в кредитуванні, або ж людина просто не має часу на бюрократію та біг з документами. В таких ситуаціях виходом є звернення до спеціалізованих мікрофінансових організацій. Отримати швидкий онлайн кредит на карту без дзвінків цілодобово в МФО набагато простіше, ніж звертатись у великі фінансові установи. 

Онлайн кредит на карту без дзвінків оператора – це ідеальна можливість отримати тільки необхідну фінансову допомогу, не надаючи паперового підтвердження платоспроможності та не шукаючи поручителів. Взяти кредитну позику в МФО без дзвінків можна дуже просто та швидко на певну кількість днів, оскільки процес обробки заявок на кредит в таких організаціях відбуваються автоматично системою. Так, велика частка мікрофінансових організацій працюються тільки цілодобово навіть впродовж святкових днів, а заявки на мікрокредит обробляють спеціальні програми. Такі «боти» не будуть телефонувати позичальникам впродовж днів для перевірки вказаної інформації в анкеті, тому, якщо система видає позитивне рішення по заявкам – ви одразу отримаєте її без перевірок та дзвінків й погоджуєтесь на умови.

Щоб отримати кредит без дзвінків оператора, важливо максимально коректно та правильно вказувати анкетні дані. Також важливо не мати поточних прострочок та заборгованостей, оскільки в такому випадку компанія без проблем схвалить позику і ви зможете отримати гроші на карту у зазначений термін позики. Якщо ви вказуєте власні дані з помилками, або якщо дані є хибними – оператор мікрофінансової установи буде телефонувати вам для отримання точної правдивої інформації.

Важливо також враховувати умови видачі мікрофінансових позик та кредитів день у день. Якщо ви потребуєте швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків, на допомогу прийдуть спеціалізовані мікрофінансові організації. МФО стандартно пропонують швидко оформити позику, а всі подібні позики можна умовно розділити на два типи:

 1. Для фізичних осіб на невелику суму;
 2. Для малого бізнесу на крупні суми.

У більшості випадків МФО пропонують взяти швидкий кредит онлайн на карту без дзвінків цілодобово з максимальною сумою кредиту до 30 тисяч гривень. Тут немає шансів зустріти довгострокові кредити, оскільки орієнтовано термін кредиту становить від одного до трьох місяців під процентними ставками від 0.01 до 3% на день. Процентні ставки в мікрофінансових організаціях є більшими, ніж у стандартних банках, оскільки тут кредитор ризикує набагато більше за своє максимально лояльне ставлення до позичальників. Оформити позику можна як віддалено онлайн за допомогою оформлення заявки на сайті без дзвінків, так і відвідавши офіс компанії.

Як взяти кредит без дзвінків?

Термінова необхідність швидко отримати певну суму грошей змушує людей ходити по родичам, друзям чи знайомим. Проте таке розв’язання проблеми підійде далеко не всім, та й не завжди є ефективним. Саме це стало основною причиною зародження та набування популярності послуг мікрофінансових організацій. МФО готові надавати невеликі кредити різним категоріям населенням, через що є кращим варіантом на відміну від крупних фінансових компаній.

Серед важливих та базових переваг мікрофінансових організацій є можливість отримати кредит на карту цілодобово без дзвінків та поручителів в режимі онлайн. До того ж, більша частина таких компаній працюють цілодобово, незалежно від вихідних днів. Отримання онлайн кредитів є дуже зручним процесом, адже позичальник може проходити всі етапи отримання кредитування вдома, без відвідувань офісу, підписування безлічі документів та довідок, без черг з економією власного часу та сили. Достатньо лише обрати найкращий та найвигідніший сайт МФО завдяки телефону, ноутбука чи комп’ютера, що має вихід у мережу, і дуже скоро необхідна сума позики опиниться на вашій банківській карті.

Значна частка фінансових організацій з кредитування не висуває жорстких та незручних умов до власних постійних та потенційних позичальників. Кредити та позики доступні як офіційно працевлаштованим особам, так і пенсіонерам, студентам, мамам в декретній відпустці, й тим, хто не має постійного джерела доходу. Найчастіше послугами мікрофінансових установ користуються клієнти з поганою кредитною історією, які вже раніше мали прострочені або незакриті платежі по кредиту.

Майбутній позичальник під час оформлення позики має бути обов’язково повнолітнім. Для реєстрації та створення заявки на кредит необхідно надати основі документи, які можуть підтвердити особу нового клієнта – паспорт громадянина України та картку платника податків (ідентифікаційний код). Інколи МФО можуть просити фотографії людини з паспортом для підтвердження особи – для цього достатньо сфотографуватись на фронтальну камеру смартфону. Велика кількість мікрофінансових організацій готові погодити кредит онлайн без дзвінків операторів на умовах, коли позичальнику не доводиться вказувати контактні дані родичів, тому їм ніхто не буде телефонувати. До того ж не потрібно турбувати знайомих, щоб вони виконали роль поручителя, адже в МФО цього не потребують. Такі умови особливо сподобаються тим клієнтам, які з будь-яких причин не бажають повідомляти близьких про наявність фінансових проблем.

Виникає наступне запитання – а яким чином можна отримати кредитні гроші? Насправді відповідь доволі проста: кредит готвікою онлайн на карту без дзвінків цілодобово можна оформити не виходячи з дому через інтернет на сторінці обраної мікрофінансової організації. Якщо позичальник отримує позитивне рішення за заявкою на позику, він може використати два основні способи отримати гроші: забрати готівку в офісі МФО або отримати кредит на банківську картку. Якщо ви обираєте другий варіант, вам не потрібно шукати в своєму місті офіс МФО, оскільки всі кошти перерахуються на банківську картку позичальника майже одразу після укладання електронного договору між особою та кредитором. Такий спосіб є рятівним колом для тих позичальників, які проживають в невеликих населених пунктах, адже там зазвичай є небагато фінансових установ, або вони й зовсім відсутні.

Для тих потенційних позичальників, які не мають банківської карти та проживають у тому ж населеному пункті, де й розташовується офіс мікрофінансової організації існує оптимальний спосіб отримати гроші в кредит в робочий час. При цьому процес оформлення заявки та момент підписання договору все одно може проводитись в режимі онлайн. Так можна заощадити не тільки час та й ресурси.

На цій сторінці актуальний перелік українських мікрофінансових організацій, які готові надавати онлайн позики на всій території нашої країни. За кожною пропозицію закріплені максимально можливі суми першого кредиту, відсоткова ставка за день, термін кредиту та мінімальний вік позичальника. Вам залишається лише детально проаналізувати список МФО, обрати найвигідніші та підходящі варіанти та натиснути на кнопку «Отримати гроші». Після цього ви перейдете на сайт організації, де зможете продовжити оформлення кредиту необхідним терміном.

На яку карту можна отримати гроші онлайн?

Якщо клієнт отримав схвалення кредиту без дзвінків, тоді отримати кредитні гроші можна завдяки процесу переказу на кредитну чи дебетову карту будь-якого українського банку. Якщо позичальник має зарплатну чи пенсійну карту, то гроші позики можуть перераховуватись на одну з цих карт. Якщо клієнт не має готової карти, банк може випустити нову та доставити її людині.

Вивести кошти можна на всі види пластикових карт України: MasterCard та Visa.

Як взяти кредит на картку без дзвінків?

Для того, щоб оформити кредит онлайн на карту без дзвінків цілодобово, немає необхідності думати, яким чином виконати всі численні вимоги. Кредит вам нададуть без відмови, якщо ви, як позичальник, відповідатимете наступним стандартним для МФО критеріям:

 • Позичальник досяг повнолітнього віку 18 років та є громадянином України – має великі шанси отримати гроші на карту.
 • Онлайн кредит без фотографій та дзвінків надається тим позичальникам, які пред’явили паспорт з українським громадянством та ідентифікаційний код. Важливо підкреслити, що мікрофінансові організації не вимагають довідок про доходи клієнта, виписки з Кредитного бюро чи інших паперів для підтвердження платоспроможності потенційного позичальника.
 • Отримати кредит онлайн на картку без дзвінків зможе той позичальник, який не має змоги чи бажання особисто відвідати офіс кредитної організації. Оформлення заявки на позику відбувається в режимі онлайн дистанційно. Тому стати клієнтом установи можна лише в тому випадку, якщо ви маєте безперебійний доступ до мережі Інтернет.
 • Мінімальний термін верифікації даних є важливим чинником. Так, зазвичай, отримати онлайн кредит без дзвінків та документів можна протягом 15 хвилин. Якщо в процесі з’являються будь-які проблеми чи затримки, клієнт завжди може звернутись в службу підтримки цілодобово. Досвідчені фахівці допоможуть вирішити проблему, пов’язану з будь-якою сферою онлайн кредитування.
 • Клієнт може здійснювати повернення грошей позики будь-яким зручним для нього шляхом.

Для того, щоб гарантовано стати постійним клієнтом мікрофінансової організації та отримати онлайн кредит на карту будь-якого українського банку, важливо також мати й надати активну адресу електронної скриньки та номер мобільного телефону. Такі дані важливі для МФО, оскільки завдяки ним система може відправляти в листі Договір та запрошувати код підтвердження дій позичальника.

Онлайн кредитування на карту без дзвінків та поручителів мають численні переваги, які й роблять установу такою затребуваною серед позичальників. Позика та кредит стає цілком реальним та доступним рішенням тимчасових фінансових труднощів. А співпраця з мікрофінансовими організаціями надає лише позитивні моменти:

 • Отримання кредиту на карту без дзвінків в Україні відбувається без довідок про доходи та поручителів.
 • Перевірка даних позичальників відбувається швидко.
 • Передбачається серйозний захист особистої інформації клієнта. При оформленні кредиту на карту без дзвінків через інтернет відбувається надійне шифрування ваших наданих МФО даних через спеціальні коди. Компанії мають надійні та захищені системи безпеки, що вказує на якість надання послуг та урізає можливість зливу даних шахраями.
 • Наявність мінімальних процентних ставок. Нерідко позичальники мають можливість отримати перший кредит під 0 або 0.01%.

Представлені на сторінці кредитні компанії дорожать власною репутацією та працюють на отримання довіри від клієнтів. Часто позичальники можуть отримати знижки, акції та інші вигідні пропозиції, які дозволять непогано заощадити. У позичальників часто постає запитання – а яким чином можна зробити повернення онлайн кредиту МФО? Щоб оформити кредит на карту без дзвінків оператора не потрібно багато часу, все робиться у крайнє короткий термін. Одна при поверненні кредитних коштів є певні нюанси:

 • Повернути кредитні кошти можна через особистий кабінет позичальника на сайті обраного МФО. Оплата позики через мережу інтернет та сервіс є найбільш вигідною. При такому виборі не передбачаються додаткові комісії й інші можливі приховані платежі.
 • Повернути кредит можна через касу банківського відділення. Тут з клієнта будуть стягувати комісію згідно з тарифів, встановлених фінансовою організацією.
 • Повернути кредит можна через термінал самообслуговування. Такий метод погашення кредиту є дійсно простим. Проте тут також є свої нюанси – додаткові відсотки, оскільки будь-які термінали є власністю певних банків.

Оформлення позики онлайн без дзвінків операторів та поручителів можна зробити на будь-якому, з представлених на цій сторінці, сайті МФО. Компанії надають найбільш вигідні умови кредитування, через що сприяють здоровій конкуренції та вибору кращого варіанта. Більше того, мікрофінансові установи дарують постійним клієнтам нагоду використати акційні пропозиції та знижки на послуги. Таким чином, оформлення кредиту в мікрофінансових організаціях є швидким, вигідним та надійним методом.

Кредит онлайн без дзвінків операторів

Онлайн кредит без дзвінків операторів та перевірок цілодобово наразі можуть запропонувати багато різноманітних фінансових компаній, в певних випадках навіть і деякі відомі великі банки. Такий спосіб є швидким та зручним для отримання грошей онлайн на карту. До того ж він не вимагає обов’язкового відвідування банку, що суттєво економить час позичальника. Всі клієнти банків цікавляться, чи можна отримати кредит на карту онлайн без дзвінків чи кредит без відмови не виходячи з будинку. Споживчий кредит без дзвінків буде оформлюватись за тими ж умовами, що й стандартні кредити. А щоб гарантовано отримати кредит, позичальник обов’язково має надати: паспортні дані, номер картки платника податків та власні активні контактні дані. Оформити кредит може будь-яка особа, яка є громадянином України та відповідає стандартним вимогам до кредитоодержувача: досягнув віку від 18 років, має українське громадянство, має постійне джерело доходу, має стаж на одному місці – термін від 3 місяців.

Певні організації радо готові надавати кредит особам з поганою кредитною історією, однак щоб отримати вигідний кредит онлайн без дзвінків та перевірок, рекомендується не мати в минулому прострочень за попередніми кредитами. Також серед обов’язкових вимог є наявність мобільного телефону з активним номером. Деякі МФО в Україні мають значно менші та лояльніші вимоги, тому достатньо просто бути громадянином України та мати реєстрацію на території країни.

Отримати кредит онлайн без фотографій дуже просто тим особам, які вже є активними клієнтами конкретного банку та мають позитивну кредитну історію або депозит. В таких ситуаціях рішення по кредиту буде прийматись без дзвінків та додаткових перевірок миттєво за день.

Щоб взяти споживчий кредит на карту вигідно, необхідно знати, що сам по собі споживчий кредит є такою пропозицією від фінансової установи, яка дозволяє отримати позику на карту фізичним особам для майбутньої покупки товарів чи послуг. Такий вид кредиту передбачає швидку видачу кредиту онлайн на карту без дзвінків на всі цілі, які ніяк не пов’язані з підприємництвом. 

Юридична інформація та ліцензії
МФО Юридична інформація
CreditPlus
 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230
 • Ліцензія: ФК № 870 від 28.02.2017
 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А
 • Телефон: 0 (800) 753-363
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
MyCredit
 • Юридична особа: ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924
 • Ліцензія: IK № 146 від 20.10.2015
 • Адреса: 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б
 • Телефон: 0 800 214 111, (073) 369 41 11, (067) 369 41 11, (050) 369 41 11
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 584%
Є-Грошi
 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600
 • Ліцензія: ФК № 974 від 16.01.2018
 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10
 • Телефон: 0 800 300 330
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Бистрозайм
 • Юридична особа: ТОВ "ПРОСТІ ЗАЙМИ". Код ЄДРПОУ: 40858239
 • Ліцензія: № 1803 від 23.07.2015
 • Адреса: 69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 39-А, оф. 25
 • Телефон: 0 800 507 570
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 511%
Moneyveo
 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246
 • Ліцензія: IK № 105 від 21.03.2013
 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх
 • Телефон: 0 800 21 9393
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 620,5%
Alex Credit
 • Юридична особа: ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335
 • Ліцензія: ФК № 930 від 08.08.2017
 • Адреса: 49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх
 • Телефон: (097) 618 64 64, (099) 618 64 64, (093) 618 64 64
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 620,5%
Cashberry
 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 40284315
 • Ліцензія: ФК № 756 від 07.06.2016
 • Адреса: 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
 • Телефон: (098) 415 18 18, (050) 415 18 18, (093) 415 18 18
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Ваша Готівочка
 • Юридична особа: ТОВ "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ". Код ЄДРПОУ: 41885310
 • Ліцензія: ФК № 1188 від 11.04.2019
 • Адреса: 54029, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, буд. 28, каб. 7
 • Телефон: 0 800 202 404
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
CCloan
 • Юридична особа: ТОВ "СС ЛОУН". Код ЄДРПОУ: 40071779
 • Ліцензія: ФК № 737 від 14.04.2016
 • Адреса: 01004, м. Київ, вул. Басейна, 6
 • Телефон: (044) 222 77 33
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602%
Качай Гроші
 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872
 • Ліцензія: ФК № 999 від 15.03.2018
 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204
 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
SOS credit
 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128
 • Ліцензія: IK № 144 від 20.08.2015
 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23
 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767
 • APR (річна відсоткова ставка): 363,18%
Global Credit
 • Юридична особа: ТОВ "Глобал Кредит". Код ЄДРПОУ: 38266014
 • Ліцензія: IK № 96 від 04.12.2012
 • Адреса: 01021, Україна, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
 • Телефон: (097) 097 8888, (067) 327 2080, (044) 466 2888
 • APR (річна відсоткова ставка): 622%
Швидко Гроші
 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833
 • Ліцензія: КУ № 897 від 28.02.2017
 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
 • Телефон: 0 800 50 10 20
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
CreditUp
 • Юридична особа: ТОВ "ВЕЛЛФІН". Код ЄДРПОУ: 39952398
 • Ліцензія: IK № 148 від 27.10.2015
 • Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48
 • Телефон: 0 800 60 35 61, (050) 304 77 55, (098) 304 77 55
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 720%
Loany
 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637
 • Ліцензія: IK № 168 від 02.06.2016
 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 600%
MoneyBoom
 • Юридична особа: ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990
 • Ліцензія: IK № 126 від 15.05.2014
 • Адреса: 01033, Київ, вул. Жилянська, 41
 • Телефон: 0 800 301 008
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 638,75%
Money4you
 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369
 • Ліцензія: № 803 від 07.05.2019
 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87
 • Телефон: 0 800 330 024
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 675%
Credit7
 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492
 • Ліцензія: № 529 від 04.04.2019
 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318
 • Телефон: 0 800 33 07 33
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Forzacredit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ФОРЗА". Код ЄДРПОУ: 41762679
 • Ліцензія: ФК № 1009 від 27.03.2018
 • Адреса: м. Київ, вул. В. Хвойки, буд. 15/15
 • Телефон: 0 800 300 770
 • APR (річна відсоткова ставка): 675,25%
Dinero
 • Юридична особа: ТОВ "ІНСТАФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43449827
 • Ліцензія: № 1531 від 23.06.2020
 • Адреса: 03035, вул. Сурікова 3А, м. Київ
 • Телефон: 067 326 2233, 073 326 2233, 050 326 2233
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Miloan
 • Юридична особа: ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607
 • Ліцензія: IK № 176 від 14.07.2016
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21
 • Телефон: (044) 337 36 67
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
MisterCash
 • Юридична особа: ТОВ "ЕКВІФІН УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42987483
 • Ліцензія: ФK № 1251 від 19.09.2019
 • Адреса: 01024, м. Київ, вул. Басейна, будинок 6
 • Телефон: 0 800 750 584
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602,25%
Монетка
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "Фінанс Інновація". Код ЄДРПОУ: 41146462
 • Ліцензія: ФK № 898 від 18.05.2017
 • Адреса: м. Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, оф. 520
 • Телефон: (098) 760 68 68
 • APR (річна відсоткова ставка): 407,16%
TOP Credit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ДЖОБЕР". Код ЄДРПОУ: 41939706
 • Ліцензія: ФK № 1108 від 03.10.2018
 • Адреса: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 8
 • Телефон: 0 800 210 177
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Гроші Всім
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ВЕРОНА". Код ЄДРПОУ: 41602157
 • Ліцензія: ФK № 964 від 05.12.2017
 • Адреса: 04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, 8, корп. 6
 • Телефон: 0 800 216 777
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
КФ.ЮА
 • Юридична особа: ТОВ "КФ.ЮА". Код ЄДРПОУ: 41940643
 • Ліцензія: ФK № 1018 від 11.04.2018
 • Адреса: 03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602
 • Телефон: 0 (800) 300 088
 • APR (річна відсоткова ставка): 726%
VeroCash
 • Юридична особа: ТОВ "ІЗІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 36183990
 • Ліцензія: ІK № 53 від 12.02.2009
 • Адреса: 04210, м Київ, Оболонська набережна 15, корпус 4
 • Телефон: 0 800 606 100
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602,25%
Mywallet
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ВОЛЛЄТ". Код ЄДРПОУ: 41336730
 • Ліцензія: ФK № 943 від 28.09.2017
 • Адреса: 04070, м. Київ, вулиця Боричів Тік, буд. 30
 • Телефон: 0 800 211-049
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
Zecredit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361
 • Ліцензія: ФK № 1107 від 03.10.2018
 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6
 • Телефон: (044) 333 83 85
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Кошельок
 • Юридична особа: ТОВ "КОШЕЛЬОК". Код ЄДРПОУ: 40842831
 • Ліцензія: № 432 від 28.02.2017
 • Адреса: 08135, Київська обл., с. Чайки, вул. Антонова, 8А
 • Телефон: (095) 238-20-20
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 591%
Credit1
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ІНКАСО ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43422302
 • Ліцензія: ФК № 1330 від 27.01.2020
 • Адреса: 03035, м. Київ, вул. Сурикова, 3, корпус 8Б
 • Телефон: 044 374 15 21
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 702%
CreditBox
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "Н.А.ГРУП". Код ЄДРПОУ: 43240883
 • Ліцензія: ФК № 1286 від 05.12.2019
 • Адреса: 04211, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 6, корп. 1
 • Телефон: 044 247 67 27
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 584%
CreditKasa
 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598
 • Ліцензія: № 2401 від 08.06.2017
 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
 • Телефон: (044) 333 52 22
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
Cashpoint
 • Юридична особа: ТОВ «БІ ЕЛ ДЖИ МІКРОФІНАНС». Код ЄДРПОУ: 37615055
 • Ліцензія: IK № 81 від 01.09.2011
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101, офіс 601
 • Телефон: 0 (800) 30-30-32
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 726%
Ewa Cash
 • Юридична особа: ТОВ «ФК «ТАЙГЕР ФІНАНС». Код ЄДРПОУ: 43561909
 • Ліцензія: ФK № В0000150 від 08.02.2021
 • Адреса: 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28
 • Телефон: (044) 300 29 62
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 548%
Tradition
 • Юридична особа: ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ». Код ЄДРПОУ: 43509084
 • Ліцензія: ФК № 1382 від 06.04.2020
 • Адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, буд. 1
 • Телефон: 0 800 400 300
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 183%
SelfieCredit
 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069
 • Ліцензія: ФК № В0000369 від 21.09.2021
 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
 • Телефон: 044 333 43 56
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 694%
Нові Кредити
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351
 • Ліцензія: ФК № 1062 від 19.07.2018
 • Адреса: 02068, м. Київ, проспект Петра Григоренка, 5-А
 • Телефон: 0 800 301 008
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 1095%