Тільки найкращі кредитні пропозиції

Кредит: до 10 000 грн

Ставка в день: 1.5%

Термiн позики: 15 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 40 000 грн

Ставка в день: 1.3%

Термiн позики: 3-6 днiв

Час видачі: 15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-15 днiв

Час видачі: 15 хв

Графiк: 12/5

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 10 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0.01%

Термiн позики: 1-20 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день: 0,01%

Термiн позики: 5-30 днiв

Час видачі: 10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 50 000 грн

Ставка в день: %

Термiн позики: 36 міс

Час видачі: 1 хв

Графiк:

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 12 000 грн

Ставка в день:2%

Термiн позики: 1-70 днiв

Час видачі:20 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 25 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 20 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:10 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 22 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 1-30 днiв

Час видачі:8 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 7-20 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 15 000 грн

Ставка в день:0.01%

Термiн позики: 7-15 днiв

Час видачі:20 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: до 3 000 грн

Ставка в день:1.4%

Термiн позики: 1-56 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 20-65 рокiв

Отримати грошi

Кредит: 3000 - 50000 грн

Ставка в день:1.2%

Термiн позики: 56 днiв

Час видачі:15 хв

Графiк: 24/7

Вiк: 18-65 рокiв

Отримати грошi

Стандартні банки не готові видавати мікрозайм онлайн, тому виникла потреба в спеціалізованих фінансових установах, що надають позики малими сумами. Мікрофінансові організації (МФО) видають мікро займ на карту всім бажаючим, які є громадянами України та досягли віку повноліття. Мікро займи – це такий вид фінансової підтримки позичальників, коли кредит надається на невеликі суми до 20 000 гривень. Якщо кредит необхідний для майбутньої купівлі нерухомості або транспортних засобів – позику необхідно оформлювати в банку. Онлайн кредитування в мікрофінансових установах переважно використовується для певних раптових життєвих ситуацій та термінових цілей:

 • Коли затримують виплату заробітної плати, а певна сума грошей потрібна вже зараз;
 • Коли з робочого місця звільнили, а грошей для існування поки що немає;
 • Коли необхідно зїздити у відпустку, а особистих фінансів не вистачає;
 • Коли певна сума грошей терміново знадобилась на оплату лікування, навчання тощо;
 • Коли в магазинах є вигідна пропозиція «за пів ціни», однак власних грошей поки не вистачає;
 • В різноманітних життєвих ситуаціях.

Для того, щоб швидко оформити кредит онлайн, достатньо мати при собі будь-який гаджет з виходом в інтернет, чітку фотографію паспорта з українським громадянством, номер картки платника податків та кредитку карту будь-якого українського банку для подальшого нарахування кредиту необхідної суми з МФО. Заповнення анкети на сайті мікрофінансової організації займає не більше кількох хвилин. Достатньо надати коректні паспортні дані, актуальний номер мобільного телефону та адресу електронної скриньки. В деяких випадках вам може перетелефонувати представник кредитної організації для швидкого підтвердження особи позичальника або вирішення певних проблем по заявці на кредит. Проте компанії часто працюють без подібних дзвінків. Після схвалення позитивного рішення по заявці на позику, бажана сума кредиту надійде на карту банку миттєво.

При виборі майбутнього кредитора, завжди орієнтуйтесь на запропоновані умови видачі позик та репутацію установи. На цій сторінці представлені перевірені та надійні мікрофінансові організації, які першими надають микрозайми онлайн. Більше того, перевіряйте, щоб обрана МФО мала гарну репутацію та тривалу історію перекредитування. Якщо обрана мікрофінансова установа афілійована з відомим брендом або має відомого рекламодавця – це значна перевага. Представлені МФО володіють сертифікатами та ліцензовані Національним банком України, що є підтвердженням та гарантією їхньої законної діяльності. Необхідні скани документів розташовані на офіційних сторінках фінансових організацій.

Мікропозика онлайн

Українська сфера кредитних взаємостосунків між кредитором та позичальником активно використовує надання послуг з мікро позик (кредитів). Розвиток ринку фінансів породив популярність на необхідність у мікрофінансових організаціях, які готові на вигідних умовах для обох сторін надавати мікрозайми Україна та мікро кредити. Мікро позики на карту – це отримання на карту будь-якого українського банку або готівки в офісі МФО невеликої суми коштів, яка у середньому коливається до 3-5 тисяч гривень. Такий кредит видається організацією під певну процентну ставку на малий термін часу, зазвичай до місяця, в режимі онлайн без довідок про дохід, залогу та поручителів. Першими позиками більшість мікрофінансових установ надають під 0 або 0.01%.

Мікрофінансові установи наразі активно працюють у всіх містах України та невеликих населених пунктах. Через це кожний повнолітній громадянин може взяти цілодобові мікрозайми Україна на карту або через інтернет не виходячи з будинку та не витрачаючи власний час та ресурси на відвідування офісів. Забудьте про черги та бюрократію – все відбувається миттєво, а тим, хто бере кредит в перший раз, МФО надають певні привілеї. Видаються кредити та позики 24 години на добу 7 днів на тиждень. Тому взяти необхідну суму грошей в борг можуть всі фізичні особи цілодобово.

Зараз і деякі великі банки почали видавати кредити в режим онлайн. Проте, на відміну від мікрофінансових організацій, банки будуть ретельно перевіряти позичальників та їхню історію кредитів. Показник відмов в такому випадку є значно більшим, оскільки відбувається ретельна перевірка цілей кредиту, кредитної історії, документації та джерела постійного доходу тощо. На нашому сайті ви першими зможете знайти перевірені мікрофінансові організації, які готові видавати фізичним особам, в тому числі й офіційно безробітним, мікрозайми на карту онлайн. Наголошуємо – такий вид послуг на мікрозайми Україна є фінансовою допомогою на невеликі суми грошей у короткі терміни. Щоб отримати гроші на карту, вам просто треба натиснути на кнопку «Отримати гроші», а далі вас перекине на офіційну сторінку обраного МФО. Оберіть вигідну та найкращу програму кредитування та прочитайте про її можливості й обов’язки. Відправити заявку на кредит можна безплатно, тому рекомендуємо подати заявку на позику одразу в кілька МФО та обрати потім найвигідніший варіант мікрозайму.

При оформленні онлайн заявки на мікро кредит, позичальник в обов’язковому порядку має надати мікрофінансовій організації наступні персональні данні, які мають бути правдивими та коректними: ПІБ позичальника, дані паспорту громадянина України, номер картки платника податків, діючий контактний номер телефону, активну адресу електронної скриньки, реквізити персональної банківської карти. Процедура підписання договору з отримання кредиту в МФО відбувається в режимі онлайн. Ви відправляєте повідомлення підтвердження або електронний лист, де погоджуєтесь з умовами договору. Після цього вам на карту перерахують онлайн гроші миттєво без дзвінків, або ж ви зможете забрати кредит готівкою в офісі МФО.

Як взяти онлайн мікропозику на карту: переваги міні-кредиту через МФО

Зазвичай, більшість нових та популярних мікрофінансових організацій мають схожий план функціонування та кредитування. МФО максимально лояльно ставляться до потенційних позичальників, не відмовляючи в видачі кредиту нікому. Мікрофінансові організації закривають очі і на погані кредитні історії позичальника, і на нульовий кредитний рейтинг. Навіть наявність незакритих кредитів в інших організаціях не стануть на заваді для отримання необхідної суми грошей в кредит. Єдине, через що можуть відмовити у надані позики – якщо особа раніше була помічена на фальсифікаціях документів та надавала свідомо завідомо неправдиві відомості.

Мікрозайми Україна можуть онлайн отримати як працевлаштовані особи, так і пенсіонери, мами в декретній відпустці, студенти та інші категорії населення, яким зазвичай банки відмовляють в позиці. Якщо середній відсоток відмов по кредитам та позикам приватним фізичним особам в банках України становить близько 25%, то в МФО така позначка тримається на 2%. Потенційний позичальник може не надавати довідку з місця роботи та довідку про доходи – достатньо в спеціальній графі в анкеті вказати місце роботи та посаду, якщо такі є. До того ж для отримання кредиту в мікрофінансовій компанії не потрібно залучати поручителів.

Мінімально допустимим віком позичальника є 18+ років, в певних МФО такий показник сягає 20-21 року. Максимальним віком в середньому є 70 років, проте бувають варіанти без обмежень за віком.

Кредит без наявності прописки в паспорті може надаватись у мікрофінансових організаціях лише після реєстрації клієнта на сайті. Завжди необхідно вказувати як паспортні дані, так і ідентифікаційний код позичальника (картка платника податків), номер картки українського банку, свій номер мобільного телефону та адресу електронної скриньки. По завершенню реєстрації на сайті, позичальник має прив’язати та верифікувати власну банківську кредитку у створеному персональному кабінеті, після чого створити й подати заявку на кредит. У заявці треба вказати суму та термін кредиту й дочекатись на ухвалення рішення. Якщо рішення про кредит є позитивним (про це можна дізнатись через повідомлення на електронній скриньці позичальника), залишається лише підписати кредитний договір. Далі кредит зараховується на вказану банківську картку.

Гроші в позику можуть видаватись готівкою в офісі МФО на руки або ж нараховуватись на вказану банківську карту. Головною перевагою готівкового способу можна назвати той факт, що позичальнику не обов’язково мати картку з наявним балансом. Проте не всі МФО працюють фізично – багато готові надавати свої послуги лише онлайн на карту та не видають готівку.

Взагалі, взяти мікро займ на карту набагато зручніше ніж готівку, оскільки так не доведеться особисто відвідувати офіс мікрофінансової організації та відстоювати чергу, не потрібно підлаштовуватись під графік роботи установи, оскільки всі онлайн заявки на позику розглядаються цілодобово миттєво без свят та вихідних. Коштами кредиту, які надійшли на банківську картку, можна одразу розраховуватись як в точках продажу онлайн, так і у фізичних магазинах.

Для підтвердження вашої особистості при подачі заявки на кредит, на рахунку вашої кредитної картки має бути не менше 5 гривень. Під час розгляду та обробки поданої заявки на кредит, з балансу картки можуть зняту суму до 5 гривень, після чого ця сума повертається впродовж кількох хвилин, коли система підтвердить вашу особистість. Без подібної процедури більшість мікрофінансових організацій не будуть надавати позику. Однак в деяких МФО дозволяється альтернативний метод отримати дозвіл на кредит: оператор попросить для верифікації надати фотографію позичальника з карткою в руках.

Щоб погасити кредит, можна використати будь-який з ефективних способів оплати:

 • Оплатити через особистий кабінет, який створений на сайті вашої МФО;
 • Оплатити під час візиту в фізичне відділенні вашої МФО;
 • Оплатити грошовим переказом з відділення банку або через поштові відділення;
 • Оплатити через електронний гаманець;
 • Оплатити через спеціальний платіжний термінал.

Найоптимальнішим варіантом погашення кредиту вважається оплата через особистий кабінет: так, позичальник має зайти до кабінету на сайту мікрофінансової організації та перевести необхідну суму грошей по кредиту з банківської карти. Кошти моментально надходять на рахунок МФО, тому позичальнику не потрібно переплачувати комісію за послуги банку. Найбільші комісії при погашенні кредиту будуть стягуватись при переказах через електронні гаманці. Перекази через банківські каси або поштові відділення також мають суттєві недоліки – гроші можуть надходити на рахунок кредитора впродовж 5 робочих днів, через що треба розраховувати цей платіж таким чином, щоб він не порушив термін погашення кредиту та вам не начислили штраф чи пені.

Швидкість отримання мікропозики на карту в Україні

При стандартному оформленні банківської карти процес займатиме 3-4 дні. З моменту відправлення заявки та її отримання на руки. Варто зазначити, що дистанційним обслуговуванням не передбачено процесу оформлення картки поза відділеннями банків. Отримати гроші за кредитною карткою можна безпосередньо в банку, де потрібно поставити фізичний власний підпис на паперовому договорі.

Отримати ж мікро займ онлайн на картку можна вже протягом години. Клієнт має подати заповнену електронну заявку на позику, відправити скановану версію документів, які засвідчують особо та пройти верифікацію. Кредит в МФО має додаткові переваги – необхідна сума може перераховуватись на будь-який вказаний платіжний інструмент. До прикладу, отримати гроші з кредиту можна на розрахунковий рахунок чи електронний гаманець.

Швидкість отримання кредиту в мікрофінансовій організації є мінімальною, такою, що не перевищує кількох годин. Швидкість оформлення банківського кредиту на карту завжди обмежується кількома робочими днями.

Де отримати мікропозику в Україні?

Мікро займ онлайн є короткостроковим швидким кредитом з мінімумом необхідних документів. У суспільстві такі послуги також відомі під назвою гроші до зарплати або мікрозайми Україна. Зазвичай суми мікрозаймів не є великими й не досягають планки вище 10 тисяч гривень. Щоб оформити позику позичальнику знадобиться мінімальний пакет документів, що засвідчують особу – достатньо паспорту громадянина України та ідентифікаційний код.

З розвитком цифрового середовища взяти такі онлайн мікропозики доволі просто не покидаючи будинку. Достатньо мати паспорт з українським громадянством, активний мобільний телефон та картку українського банку для нарахування кредиту. Мікрофінансові установи завжди видають кредити з великими ризиками, через це і відсоток послуги є більшим, ніж у банку. Існує спеціальний закон, який передбачає встановлення ліміту на послуги видачі та залучення позик МФО. Так, ставка за споживчим кредитом до 1 року не може бути більшою 3% за добу, а з 2019 року понад 2% за день. Загальний розмір штрафів та пені й інших нарахувань за подібними невеликими кредитами не може бути більшою за суму початкової позики в 1.5 рази. Такі постанови та відсотки наштовхують на запитання – а чи не краще взяти кредит в звичайному банку?

Сайт tobiporada.com.ua не закликає робити вибір в ту чи іншу сторону, лише надає всю доступну та правдиву інформацію про мікро займи без міфів. Мікропозики онлайн є кращим варіантом отримати гроші в борг у короткі терміни та не залучаючи до власних фінансових проблем родичів чи друзів. Проте також важливо розуміти, що віддавати позику доведеться в будь-якому випадку. Всі представлені на даній сторінці мікрофінансові організації мають державні ліцензії, тому всі питання, що пов’язані із заборгованістю клієнта оперативно вирішуються в судовому порядку навіть без присутності позичальника. Проте, якщо позичальник є відповідальною людиною, яка потрапила у тимчасові життєві труднощі, МФО є надійним джерелом швидких мікрозаймів.

Мікропозики існують для короткострокового кредитування населення. Оскільки МФО є максимально лояльними компаніями, в певних випадках вони готові надавати онлайн кредит на карту, щоб позичальник зміг перекрити старий борг в іншій організації. Головне, щоб не було прострочень за кредитом. Якщо кредит не повертається, позичальник може погіршити свою кредитну історію, проте не всі мікрофінансові організації відправляють дані клієнта в Бюро кредитних історій. Взяти онлайн позику в МФО варто, якщо є гостра потреба в невеликій сумі грошей вже зараз. Ми пропонуємо ознайомитись з найбільш лояльними мікрофінансовими організаціями, які видають кредити онлайн під відсоток.

У чому відмінності і переваги мікрозаймів

В теперішній час послуги кредиту користуються попитом серед всього населення країни. І дуже часто така потреба викликана не так людськими примхами та бажаннями, як раптовими непередбачуваними потребами. Великі гроші можуть знадобитись на лікування, проплату житла чи транспорту тощо.

Проте, перед тим, як оформити кредит онлайн, необхідно розуміти, у чому відмінності та переваги мікрозаймів:

 1. Наш сервіс tobiporada.com.ua, на відміну від мікрофінансових компаній, не надає послуги по кредитуванню та не видає перших онлайн кредитів на карту чи інші види послуг на позики. Ми спеціалізуємось на пошуку та підбору швидких миттєвих позик для українців. На нашій сторінці запропоновані ліцензійні найкращі сервіси з мікрозаймів від надійних МФО: Качай гроші; SlonCredit; Loany, Money4you, 3eCredit, SelfieCredit, IdeaBank, ШвидкоГроші.
 2. Численні мікрофінансові установи працюють за максимально лояльною політикою компанії щодо ставлення до кожного окремого позичальника. Надається комплексний індивідуальний підхід до кожної особи, яка звернулась за допомогою отримання онлайн кредиту на карту. Позики надають у більшості випадків навіть позичальникам з поганою кредитною історією та простроченням та рефінансування.
 3. Взаємна співпраця між кредитором та позичальником вибудовується прозоро, чітко та без шахрайства. Всі активні програми мікропозик можна знайти у відкритому доступі на сайті МФО для ознайомлення. Процентні ставки, терміни крайньої виплати та максимально можливі суми кредиту вказані на сайті мікрофінансової установи.

Послуга мікрозаймів є швидким кредитуванням з миттєвим оформленням та розглядом заявки на бажану невелику суму та термін. Головною відмінністю МФО від банків  є те, що перші першими надають фінансові позики всім повнолітнім громадянам України.

Як оформити терміновий мікрозайм на карту через інтернет?

Щоб оформити терміновий мікрозайм на карту через інтернет достатньо мати доступ до нашого сайту та трохи вільного часу. Перш за все – уважно перегляньте наданий список мікрофінансових організацій та оберіть ту, що найбільше влаштовує вас. Далі потрібно оформити заявку на отримання перших мікрозаймів. Заявка на перший кредит має містити ваші контактні дані, бажану суму позики та причину, за якої вам необхідний миттєвий грошовий переказ. МФО орієнтуються на широку аудиторію, тому їх буде цікавити рівень вашого доходу, чи є офіційне місце роботи, фріланс чи безробіття. Пенсіонер ви, студент чи мама в декретній відпустці – про це також варто зазначити в заявці для вибудовування довірливих стосунків з кредитором. Після цього необхідно уточнити інформацію в анкетних даних.

Після того, як ви відправили заявку на кредит, дочекайтесь її розгляду менеджерами. В середньому це займає до 15 хвилин часу, після чого про результат буде повідомлено через повідомлення по СМС чи на електрону скриньку. Якщо виникають якісь неточності з документами чи іншими нюансами, вам може перетелефонувати оператор-менеджер з МФО для уточнення всіх моментів угоди. Менеджер може запитати, для яких цілей вам потрібний мікрокредит на картку та в який спосіб ви бажаєте отримати кредит.

Подавайте заявки на кредит одразу в кілька організацій – так у вас буде більше шансів отримати позитивне рішення та вибору для найкращих умов.

Юридична інформація та ліцензії
МФО Юридична інформація
CreditPlus
 • Юридична особа: ТОВ "АВЕНТУС УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 41078230
 • Ліцензія: ФК № 870 від 28.02.2017
 • Адреса: 03062, м. Київ, пр-т Перемоги, 90А
 • Телефон: 0 (800) 753-363
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
MyCredit
 • Юридична особа: ТОВ "1 БЕЗПЕЧНЕ АГЕНСТВО НЕОБХІДНИХ КРЕДИТІВ". Код ЄДРПОУ: 39861924
 • Ліцензія: IK № 146 від 20.10.2015
 • Адреса: 01011, м. Київ, Арсенальна площа, 1Б
 • Телефон: 0 800 214 111, (073) 369 41 11, (067) 369 41 11, (050) 369 41 11
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 584%
Є-Грошi
 • Юридична особа: ТОВ "ФК Є ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41538600
 • Ліцензія: ФК № 974 від 16.01.2018
 • Адреса: м Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 10
 • Телефон: 0 800 300 330
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Бистрозайм
 • Юридична особа: ТОВ "ПРОСТІ ЗАЙМИ". Код ЄДРПОУ: 40858239
 • Ліцензія: № 1803 від 23.07.2015
 • Адреса: 69037, м. Запоріжжя, вул. Незалежної України, буд. 39-А, оф. 25
 • Телефон: 0 800 507 570
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 511%
Moneyveo
 • Юридична особа: ТОВ "МАНІВЕО ШВИДКА ФІНАНСОВА ДОПОМОГА". Код ЄДРПОУ: 38569246
 • Ліцензія: IK № 105 від 21.03.2013
 • Адреса: 01015, м. Київ, вулиця Лейпцизька, 15 Б, перший поверх
 • Телефон: 0 800 21 9393
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 620,5%
Alex Credit
 • Юридична особа: ТОВ "АЛЕКСКРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 41346335
 • Ліцензія: ФК № 930 від 08.08.2017
 • Адреса: 49041, м. Дніпро, вул. Стартова 9-А, 2-поверх
 • Телефон: (097) 618 64 64, (099) 618 64 64, (093) 618 64 64
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 620,5%
Cashberry
 • Юридична особа: ТОВ "ФК" ІНВЕСТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 40284315
 • Ліцензія: ФК № 756 від 07.06.2016
 • Адреса: 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7, оф. 49/2
 • Телефон: (098) 415 18 18, (050) 415 18 18, (093) 415 18 18
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Ваша Готівочка
 • Юридична особа: ТОВ "ЛАЙМ КЕПІТЕЛ". Код ЄДРПОУ: 41885310
 • Ліцензія: ФК № 1188 від 11.04.2019
 • Адреса: 54029, м. Миколаїв, вул. Пушкінська, буд. 28, каб. 7
 • Телефон: 0 800 202 404
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
CCloan
 • Юридична особа: ТОВ "СС ЛОУН". Код ЄДРПОУ: 40071779
 • Ліцензія: ФК № 737 від 14.04.2016
 • Адреса: 01004, м. Київ, вул. Басейна, 6
 • Телефон: (044) 222 77 33
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602%
Качай Гроші
 • Юридична особа: ТОВ "КАЧАЙ ГРОШІ". Код ЄДРПОУ: 41697872
 • Ліцензія: ФК № 999 від 15.03.2018
 • Адреса: 04050, м. Київ, вул. Юрія Іллєнка 18Б, офіс 204
 • Телефон: (044) 337 67 27, (099) 528 70 37
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
SOS credit
 • Юридична особа: ТОВ "СОС КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 39487128
 • Ліцензія: IK № 144 від 20.08.2015
 • Адреса: 04070, Київ, вул. Почайнинська 23
 • Телефон: 0 800 211 767, (044) 36 36 767
 • APR (річна відсоткова ставка): 363,18%
Global Credit
 • Юридична особа: ТОВ "Глобал Кредит". Код ЄДРПОУ: 38266014
 • Ліцензія: IK № 96 від 04.12.2012
 • Адреса: 01021, Україна, м. Київ, вул. Кловський узвіз, 7а
 • Телефон: (097) 097 8888, (067) 327 2080, (044) 466 2888
 • APR (річна відсоткова ставка): 622%
Швидко Гроші
 • Юридична особа: ТОВ "СПОЖИВЧИЙ ЦЕНТР". Код ЄДРПОУ: 37356833
 • Ліцензія: КУ № 897 від 28.02.2017
 • Адреса: 01032, м. Київ, вул. Саксаганського 133-А
 • Телефон: 0 800 50 10 20
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 730%
CreditUp
 • Юридична особа: ТОВ "ВЕЛЛФІН". Код ЄДРПОУ: 39952398
 • Ліцензія: IK № 148 від 27.10.2015
 • Адреса: м. Київ, вул. Героїв Севастополя, 48
 • Телефон: 0 800 60 35 61, (050) 304 77 55, (098) 304 77 55
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 720%
Loany
 • Юридична особа: ТОВ "КИЇВСЬКА ТОРГОВО-ІНВЕСТИЦІЙНА КОМПАНІЯ". Код ЄДРПОУ: 39584637
 • Ліцензія: IK № 168 від 02.06.2016
 • Адреса: 04116, м. Київ, пр-т Перемоги, буд. 26, офіс 129
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 600%
MoneyBoom
 • Юридична особа: ТОВ "ІНФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 39083990
 • Ліцензія: IK № 126 від 15.05.2014
 • Адреса: 01033, Київ, вул. Жилянська, 41
 • Телефон: 0 800 301 008
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 638,75%
Money4you
 • Юридична особа: ТОВ "МАНІФОЮ". Код ЄДРПОУ: 42848369
 • Ліцензія: № 803 від 07.05.2019
 • Адреса: 03150, м. Київ, вул. Казимира Малевича, буд. 87
 • Телефон: 0 800 330 024
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 675%
Credit7
 • Юридична особа: ТОВ "ЛІНЕУРА УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42753492
 • Ліцензія: № 529 від 04.04.2019
 • Адреса: 02081, м. Київ, Дніпровська набережна, 25, п. 318
 • Телефон: 0 800 33 07 33
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Forzacredit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ФОРЗА". Код ЄДРПОУ: 41762679
 • Ліцензія: ФК № 1009 від 27.03.2018
 • Адреса: м. Київ, вул. В. Хвойки, буд. 15/15
 • Телефон: 0 800 300 770
 • APR (річна відсоткова ставка): 675,25%
Dinero
 • Юридична особа: ТОВ "ІНСТАФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43449827
 • Ліцензія: № 1531 від 23.06.2020
 • Адреса: 03035, вул. Сурікова 3А, м. Київ
 • Телефон: 067 326 2233, 073 326 2233, 050 326 2233
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Miloan
 • Юридична особа: ТОВ "МІЛОАН". Код ЄДРПОУ: 40484607
 • Ліцензія: IK № 176 від 14.07.2016
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Багговутівська 17-21
 • Телефон: (044) 337 36 67
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
MisterCash
 • Юридична особа: ТОВ "ЕКВІФІН УКРАЇНА". Код ЄДРПОУ: 42987483
 • Ліцензія: ФK № 1251 від 19.09.2019
 • Адреса: 01024, м. Київ, вул. Басейна, будинок 6
 • Телефон: 0 800 750 584
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602,25%
Монетка
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "Фінанс Інновація". Код ЄДРПОУ: 41146462
 • Ліцензія: ФK № 898 від 18.05.2017
 • Адреса: м. Київ, бульвар Вацлава Гавела 4, оф. 520
 • Телефон: (098) 760 68 68
 • APR (річна відсоткова ставка): 407,16%
TOP Credit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ДЖОБЕР". Код ЄДРПОУ: 41939706
 • Ліцензія: ФK № 1108 від 03.10.2018
 • Адреса: 04073, м. Київ, проспект Степана Бандери, 8
 • Телефон: 0 800 210 177
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
Гроші Всім
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ВЕРОНА". Код ЄДРПОУ: 41602157
 • Ліцензія: ФK № 964 від 05.12.2017
 • Адреса: 04073, м. Київ, просп. Степана Бандери, 8, корп. 6
 • Телефон: 0 800 216 777
 • APR (річна відсоткова ставка): 693,5%
КФ.ЮА
 • Юридична особа: ТОВ "КФ.ЮА". Код ЄДРПОУ: 41940643
 • Ліцензія: ФK № 1018 від 11.04.2018
 • Адреса: 03057, м. Київ, вул. Вадима Гетьмана, 6А, офіс 602
 • Телефон: 0 (800) 300 088
 • APR (річна відсоткова ставка): 726%
VeroCash
 • Юридична особа: ТОВ "ІЗІ КРЕДИТ". Код ЄДРПОУ: 36183990
 • Ліцензія: ІK № 53 від 12.02.2009
 • Адреса: 04210, м Київ, Оболонська набережна 15, корпус 4
 • Телефон: 0 800 606 100
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 602,25%
Mywallet
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ВОЛЛЄТ". Код ЄДРПОУ: 41336730
 • Ліцензія: ФK № 943 від 28.09.2017
 • Адреса: 04070, м. Київ, вулиця Боричів Тік, буд. 30
 • Телефон: 0 800 211-049
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
Zecredit
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ІНВЕСТРУМ". Код ЄДРПОУ: 42201361
 • Ліцензія: ФK № 1107 від 03.10.2018
 • Адреса: 04071, м. Київ, вул. Ярославська, 6
 • Телефон: (044) 333 83 85
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 547,5%
Кошельок
 • Юридична особа: ТОВ "КОШЕЛЬОК". Код ЄДРПОУ: 40842831
 • Ліцензія: № 432 від 28.02.2017
 • Адреса: 08135, Київська обл., с. Чайки, вул. Антонова, 8А
 • Телефон: (095) 238-20-20
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 591%
Credit1
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "ІНКАСО ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 43422302
 • Ліцензія: ФК № 1330 від 27.01.2020
 • Адреса: 03035, м. Київ, вул. Сурикова, 3, корпус 8Б
 • Телефон: 044 374 15 21
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 702%
CreditBox
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "Н.А.ГРУП". Код ЄДРПОУ: 43240883
 • Ліцензія: ФК № 1286 від 05.12.2019
 • Адреса: 04211, м. Київ, пр-т Героїв Сталінграда 6, корп. 1
 • Телефон: 044 247 67 27
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 584%
CreditKasa
 • Юридична особа: ТОВ "УКР КРЕДИТ ФІНАНС". Код ЄДРПОУ: 38548598
 • Ліцензія: № 2401 від 08.06.2017
 • Адреса: 01133, м. Київ, бул. Лесі Українки, буд. 26, оф. 407
 • Телефон: (044) 333 52 22
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 657%
Cashpoint
 • Юридична особа: ТОВ «БІ ЕЛ ДЖИ МІКРОФІНАНС». Код ЄДРПОУ: 37615055
 • Ліцензія: IK № 81 від 01.09.2011
 • Адреса: 01135, м. Київ, вул. Жилянська, 101, офіс 601
 • Телефон: 0 (800) 30-30-32
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 726%
Ewa Cash
 • Юридична особа: ТОВ «ФК «ТАЙГЕР ФІНАНС». Код ЄДРПОУ: 43561909
 • Ліцензія: ФK № В0000150 від 08.02.2021
 • Адреса: 79018, м. Львів, вул. Смаль-Стоцького, буд. 1, кор. 28
 • Телефон: (044) 300 29 62
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 548%
Tradition
 • Юридична особа: ТОВ «ФК «ТРАДИЦІЯ». Код ЄДРПОУ: 43509084
 • Ліцензія: ФК № 1382 від 06.04.2020
 • Адреса: 49044, м. Дніпро, вул. Крутогірний узвіз, буд. 1
 • Телефон: 0 800 400 300
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 183%
SelfieCredit
 • Юридична особа: ТОВ «СЕЛФІ КРЕДИТ». Код ЄДРПОУ: 43979069
 • Ліцензія: ФК № В0000369 від 21.09.2021
 • Адреса: 04070, м. Київ, вул. Сковороди Григорія, 1
 • Телефон: 044 333 43 56
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 694%
Нові Кредити
 • Юридична особа: ТОВ "ФК "НОВІ КРЕДИТИ". Код ЄДРПОУ: 42152351
 • Ліцензія: ФК № 1062 від 19.07.2018
 • Адреса: 02068, м. Київ, проспект Петра Григоренка, 5-А
 • Телефон: 0 800 301 008
 • e-mail: [email protected]
 • APR (річна відсоткова ставка): 1095%